Forex, afiş, dergi reklamı, el ilanı vs. çeşitli uygulamalarda kullanılan bir çalışma

Afiş Tasarımı - Forex, afiş, dergi reklamı, el ilanı vs. çeşitli uygulamalarda kullanılan bir çalışma Sponsorlu Bağlantılar (Aquamarine Yüzük) Görüntü ve baskı kalitesi buradaki gibi değildi elbette(aklınız karışmasın), küçük hali kaydolurken bilgisayarda yaşadığım bir problemin eseriydi, pek vaktim yoktu düzeltmeye o an için.....

Forex, afiş, dergi reklamı, el ilanı vs. çeşitli uygulamalarda kullanılan bir çalışma
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

(Aquamarine Yüzük)
Görüntü ve baskı kalitesi buradaki gibi değildi elbette(aklınız karışmasın), küçük hali kaydolurken bilgisayarda yaşadığım bir problemin eseriydi, pek vaktim yoktu düzeltmeye o an için..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 18-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok iyi olmuş. Sudaki efekti illustrasyon ile mi yaptınız ?
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #3
çok iyi olmuş. Sudaki efekti illustrasyon ile mi yaptınız ?
Photoshop'u yapanların ellerinden, gözlerinden öpmek geldi içimden bu çalışmayı bitirdiğimde. Google'da bulduğum bir su sıçrama görüntüsünü kullandım direk, mask yardımcı oldu. Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-03-2011 #4
bugün bizlerle paylaştığınız tüm çalışmalarınız;
benim şahsi görüşüm görsel lezzetiydi... ben beğendim paylaşım için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #5
bugün bizlerle paylaştığınız tüm çalışmalarınız;
benim şahsi görüşüm görsel lezzetiydi... ben beğendim paylaşım için teşekkürler...
Ben de her paylaşım yapana sizin gibi iyi hissetiren "yorum yapan" diliyorum amiiin Forex, afiş, dergi reklamı, el ilanı vs. çeşitli uygulamalarda kullanılan bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap