Forex, afiş, el ilanı vs. çeşitli uygulmalarda kullanılan bir çalışma

Afiş Tasarımı - Forex, afiş, el ilanı vs. çeşitli uygulmalarda kullanılan bir çalışma ...

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 18-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
algıda zorlanıyorum Forex, afiş, el ilanı vs. çeşitli uygulmalarda kullanılan bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-03-2011 #3
oldukça başarılı,
son zamanlarda böyle çalışmalar görmeyi özledik Forex, afiş, el ilanı vs. çeşitli uygulmalarda kullanılan bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #4
algıda zorlanıyorum Forex, afiş, el ilanı vs. çeşitli uygulmalarda kullanılan bir çalışma
Teşekkür ederim. Çok küçüldüğü için haklısınız... su altı ifadesi oluşturmaya çalıştım, kadının eteklerinde ve küpelerin etrafında sarı altın ve beyaz altın renklerine sahip su kabarcıkları var ... özeti bu...

oldukça başarılı,
son zamanlarda böyle çalışmalar görmeyi özledik Forex, afiş, el ilanı vs. çeşitli uygulmalarda kullanılan bir çalışma
Teşekkür ederim, forex uygulaması 1m yi aşkın yükseklik ve genişliğe sahipti o halini çok sevmiştim ben.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 18-03-2011 #5
anladım büyütünce sorun ortadan kalkıyor ki baskısı tahminen bundan büyük olacak o yüzden temiz bir çalışma. Eline sağlık güzel olmuşşş
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #6
anladım büyütünce sorun ortadan kalkıyor ki baskısı tahminen bundan büyük olacak o yüzden temiz bir çalışma. Eline sağlık güzel olmuşşş
Baskıda sorun yaşanmadı. Bu kompozisyon birden fazla uygulamada yer aldı... bir dergi reklamında, forexte ve flayerda kullanıldı; temiz işti. Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap