Forex (Yağmur Kaydırıcı)

Ambalaj Tasarımı - Forex (Yağmur Kaydırıcı) ...

Konu Kapatılmıştır
Forex (Yağmur Kaydırıcı)
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Forex (Yağmur Kaydırıcı)

Alt 20-09-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar selam bu çalışmadaki logo ve ambalaj tasarımı bana aittir forex hakkındaki bilgiyi ise şöyle vereyim ambalaj alüminyum katkılı folyo ambalaj ürünümüzde ıslak mendil(nonwoven (dokumasız)) kumaşı, içindeki kimyasal ise biraz farklı ürünün kullanıldığı cam yüzeylerde yağmur damlacıklarını kaydırıyor leke iz bırakmıyor, ürün ambalajı henüz basıma geçmedi ve ürün ilk etapta marketlerde ve benzinliklerde kullanılacak hedef kitle oto sürücüleridir ve bi zaman sonra evlerde de kullanılabilecek cam temizlik bezleri hazırlanacaktır yani büyümeye müsait bir firma. Tasarımla ilgili görüş ve önerilerinizi belirtirseniz memnun olurum...

ÖN YÜZ
Forex (Yağmur Kaydırıcı)

ARKA YÜZ
Forex (Yağmur Kaydırıcı)

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 20-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tasarımda aslolan istenilen mesajı hedef kitleye iletebilmektir. İşbu çalışma gerekli tasarım kriterlerine uymuş ve grafik-tasarım'ın iletişim yönünü aleni şekilde ortaya çıkarmış ve müşterinin ambalaja baktığında ürünün işlevini kolayca anlayabilir olmasının sağlamış. Bu örnek tasarım için teşekkürler majestic, başarılarının devamını dilerim.

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 20-09-2007 #3
tasarımda aslolan istenilen mesajı hedef kitleye iletebilmektir. İşbu çalışma gerekli tasarım kriterlerine uymuş ve grafik-tasarım'ın iletişim yönünü aleni şekilde ortaya çıkarmış ve müşterinin ambalaja baktığında ürünün işlevini kolayca anlayabilir olmasının sağlamış. Bu örnek tasarım için teşekkürler majestic, başarılarının devamını dilerim.
Yorumun için ben teşekkür ederim 412

NGrafik Katalog

micanose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

micanose(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2007 #4
Çok güzel açıklamışsın 412. Tek kelimesiyle oynamak istemem Forex (Yağmur Kaydırıcı)eace1:. Tebrikler majestic çok güzel olmuş

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 20-09-2007 #5
Forex (Yağmur Kaydırıcı) teşekürler arkadaşlar bide grafiksel bakalım yazı karakteri font resim vs gibi eleştirilere açığım yani

NGrafik Katalog

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 20-09-2007 #6
Güvenli Sürüş için ... Buradaki ... ları neden koydunuz ?
Güvenli Sürüş için
Forex

Daha olumlu bir slogan olur gibime geliyor...

Ayrıca 30 Gün Etkili * Buradaki yıldız da aynı şekilde...

Son olarak web sitelerine müşterileriniz acilen bir çözüm bulsun =). Ürün yakında piyasaya çıkıyor herhalde..

Çalışmanız genel olarak güzel olmuş Gördüğüm hususları yukarıda belirttim...

Saygılarımla...
N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 20-09-2007 #7
madem illaki eleştri istiyorsun eleştiririz, paşa gönlün bilirForex (Yağmur Kaydırıcı) mesleğe başaldığımdan bu yana logo, logo altındaki yazı ve öncesi ve sonrası yazan fonta ayar olmuşumdur gördüğüm anda tüylerim diken diken olurForex (Yağmur Kaydırıcı) genelde çok kullanılan bir fonttur sanırım bana inat kullanıyorlar. O fonttan nefret ediyprum. Tabii sen benim söylediklerimi dikkate alma Grafik-Tasarım bakmak ve görmek arasındaki farkın en belirgin olduğu alandır. Sadece ben o fontu beğenmiyorum. Kişisel bir durum yani. Eleştirilecek bir kısım bırakmamışsın, iyi çalışmalar...
micanose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

micanose(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2007 #8
Eleştirilere ne kadar açık olduğunu iyi biliyorum :lol: Kullandığın fontlar bildiğim kadarıyla zaten sektörde çok kullanılan fontlar.Forex (Yağmur Kaydırıcı)
Ama bence, "Güvenli sürüş için..." kısmını el yazısı tarzında yazabiliridin. (el yazısı derken tam olarak elyazı değil hani şu yarım el yazısı yarım düz yazı gibi olanlardan) Forex (Yağmur Kaydırıcı)

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 20-09-2007 #9
hımm ben kendi tasarımımda bi hata buldum Forex (Yağmur Kaydırıcı) bakalım ne kadar dikkatlisiniz arkadaşlar hatayı siz görebilecekmisiniz Forex (Yağmur Kaydırıcı)

NGrafik Katalog

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 20-09-2007 #10
Güvenli Sürüş için ... Buradaki ... ları neden koydunuz ?
Güvenli Sürüş için
Forex

Daha olumlu bir slogan olur gibime geliyor...

Ayrıca 30 Gün Etkili * Buradaki yıldız da aynı şekilde...

Son olarak web sitelerine müşterileriniz acilen bir çözüm bulsun =). Ürün yakında piyasaya çıkıyor herhalde..

Çalışmanız genel olarak güzel olmuş Gördüğüm hususları yukarıda belirttim...

Saygılarımla...
güvenli sürüş için... sloganını ilk tasarımlarda farklı bir yerlerde kullandığım için sonuna ... koymuştum ama burda dediğiniz gibi olmamış 30 gün etkilinin yanındaki * işaret için ise arkada yüzde *'ın açıklaması var o nedenle konuldu bu madde imlecini başka nasıl çözebiliriz arkadaşlar?

NGrafik Katalog

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
su damlasi, oto cam, oncesi sonrasi, nazmiye gulol, modifiye, islak mendil, gulol, forex, drop water, ambalaj urunu, ambalaj tasarimi, ambalaj sanat, ambalaj grafik, ambalaj design, ambalaj, izmirde grafiker, logo, yagmur, yagmur kaydirici

« - | Terlik kutusu »