format atarken harddiski görmüyor

Donanım Rehberi - format atarken harddiski görmüyor ...

wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 27-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayarım gayet normal çalışıyor fakat format atarken harddisk bulunamadı diye hata veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Aspel88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aspel88

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hdd bağlantılarını kontrol et eğer sorun orda değilse pc ye res at açılırken bios ekrenına gir orada hdd ile ilgili seçenekleri kontrol et boot sırasını kontrol et. eğer bunlar hakında bir bilgin yok ve ben bunları karıştırım bozarım diorsan en yakın internt cafeye yada pc ciye götür makinay 20-30 tl ye format atıyorlar format atarken harddiski görmüyor
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 28-04-2010 #3
tamam akşam deniyeceğim teşkkür ederm
Bu mesajdan alıntı yap
mete_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mete_

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 01-05-2010 #4
sonuç ne oldu acaba.. bazı anakartlar, sata diskleri raid olarak tanıdıkları için kurulumda raid sürücülerini yüklemek için f6 ile açıp önceden yüklenmiş disketden tanıtmak gerekiyor..

Sizdeki sorunu tam anlayamadım.. İşletim sistemi nedir acaba.. Belki mac kullanıcısısınız..
Bu mesajdan alıntı yap