--format sonrası Freehand dosyaları açılmıyor--

Freehand - --format sonrası Freehand dosyaları açılmıyor-- ...

shimaric57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shimaric57

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayara format attım format öncesi kaydettiğim hiçbir freehan dosyası açılmıyor. hata şu ...
Could not complete your request because the specified file was not found

bu dosyaları illustrator de açabiliyorum bundan yana sorun yok ama ben freehand de bunları açıp kullanmak istiyorum.

isimlerini değiştirip denedim olmadı - yanlarına uzantı ekledim fh11 şeklinde olmadı

böyle bir durumla karşılaşıp çözüm bulabilen varsa yardımcı olursa memnun olurum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bahadır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahadır(41)

Grafiker / Balıkesir

Alt 26-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu durumla hiç karşılaşmak istemeyen, beni mahfeden durumlardan birisidir. Yıllardır fh kullanıcısıyım. Belki orjinal yazılımla alakalı bir durumdur ancak bu sorun nadiren benimde karşıma çıkıyor. Ve bu hatadan sonra dosyayı fh ile açmanın imkanı yok! O dosyayı kaybediyorsun. Sen illustratordan bahsetmişsin, bende bunu bilmiyordum. Ama en azından dönüştürme şansın var.
Bu durumla karşılaştığım zamanlar çoğunlukla yoğun iş dönemlerime denk geliyor. Sanki makina yada programın kullanılması için bir saat sınırı var =)
Bu mesajdan alıntı yap