format sonrası dosya arama

Windows - format sonrası dosya arama Sponsorlu Bağlantılar herkese merhaba arkadaşlar.... benimde bir sorunum var.. bilgisayarıma bilgisayarcı format attı. windows 7 kurdu ...ve D deki bütüüün arşivimi sildi bu da yaklaşık 2 hafta önce oldu... ben ...

digitali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

digitali

Baskıcı / Antalya

Alt 30-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herkese merhaba arkadaşlar.... benimde bir sorunum var..
bilgisayarıma bilgisayarcı format attı. windows 7 kurdu ...ve D deki bütüüün arşivimi sildi bu da yaklaşık 2 hafta önce oldu... ben biraz geç fark ettim durumu sonra kurtarırız dedi... hard diski taradı... buldu fakat 2011-2012 dosyalarım var 2013 çalışmalarım yok... bu sorunu nasıl çözebiliriz... ben internetten araştırdığım kadarıyla bi program indirip baktım yine aynı şekilde 2011-2012 var 2013 yok .... yani böyle olabilirmi öncesi bulunup son çalışmalar hepsi birden gidebilirmi? bi yardım istiyorum sizdenn
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Anıl ÇORUK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Anıl ÇORUK

Grafiker / Tekirdağ

Alt 25-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Silinen Dosyaları Geri Getirme Gibi Bireysel Kullanıcı bu işlemi adımı yapamazlar getirmeye yönelik programlar var egerki sadece hızlı bicimlendirme yapmıs ise bilgisayarınızda son verilerin %60 ına kadar kurtarma garantisi verebilirim low level format tools veya xplerdeki gibi uzun bizimlendirme işlemi yapılmıs ise dosyalarınızı geri getiremessiniz. Recuva ile taramaya sokup bakabilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap