Formattan Sonra Toolbox'ta Sorun

Freehand - Formattan Sonra Toolbox'ta Sorun ...

Lysistrata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lysistrata(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayarıma format atıldı. XP yüklüydü, şimdi Win7 yüklendi. Freehan MX'i yükledim, açıldıktan sonra problemler çıkmaya başladı...
Örneğin; sağ tarafta tek parça halinde bulunan Object, Swatch vs. gibi pencereler ayrı ayrı çıkıyor. Üst tarafta bulunan Text, Main vs. gibi seçenekleri de menünün hemen altındaki çubuğa sabitleyemiyorum.

Acaba Freehand'inh Windows 7'ye uyumsuzluğuyla alakalı mıdır?
Yoksa başka nasıl bir problem olabilir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikya(39)

Grafiker / Ankara

Alt 22-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle şunu söyleyeyim; freehand windows 7 ile uyumlu değil ve fontları türkçe göstermeyebilir... Çünkü freehand güncelleme yapılmadığından en son xp'de kaldı...

Sorununuza gelince; masa üstü sağ buton kişiselleştir yaptığınızda temaları ya da diğerlerini windows klasik olarak ayarlayınız... Daha önceden benim de aynı sorun başıma geldiğinden bu yöntemle çözmüştüm... Oradan pencere rengi, temaları klasik olarak ayarlayınız ve denemeler yaparak işi çözünüz.
Bu mesajdan alıntı yap