Forum Siteme Logo Yaptım...

Logo Tasarımları - Forum Siteme Logo Yaptım... ...

Alt 04-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşım basit bir şey olabileceğini ve sade olabileceğini söyledi.bnde ortaya böyle bşr şey koydum. acemi olduğumdan sadece bu kadar oldu.arkadaşıma vermeden önce size sunmak istedim.orjınali bilgisayarda kayıtlı.sizde fikir danışın.belki sizin fikirlerinizle ortaya daha güzel şeyler çıkarabilirim...

logo:

(photoshopta simli yazı yazmayı biliyordum ama unuttum...offf eğer bilenler varsa yardım ederlerse çok makbul geçer Forum Siteme Logo Yaptım... )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 04-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bizim fikirlerimizden çok siz logunun logotype in amblemin bannerin tasarımın ne olduğunu okumanızı rica ederim.
Ne yorum yapacağımı bilemiyorum. İyi oldu desem kendimi kandırırım. Kötü olmuş desem birçok kişi "yeni birine göre iyi iş" deyip üzerime gelirler. Ama ben yinede diyeceğim çok kötü.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-07-2008 #3
kötü olduğunu bnde biliyorum.olsun.blki ilerde daha güzelini yaparımm Forum Siteme Logo Yaptım... Forum Siteme Logo Yaptım...
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 04-07-2008 #4
önce logoyu koyun ondan sonra yorum yapalım. ben yukarda logo klasmanında bir çalışma göremedim?
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2008 #5
önce logoyu koyun ondan sonra yorum yapalım. ben yukarda logo klasmanında bir çalışma göremedim?
katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 04-07-2008 #6
Broken, iş yapmadan önce ilk ne yapacağınız araştırma yapmalısınız, kim nasıl neler yapmış. aklınızda farklı bir çalışma üretıp bilgisayar ortamında yapmayı çalışın. Tabi ilk başlayanlar için zor ama program içinde çalışararak tercübeli olursunuz... dersler bölümü ziaret edin, forumda yapılan çalışmalar inceleyın... her zaman sizin sorunlarınıza internet yardımınıza gelir...

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 04-07-2008 #7
Kelimelerin anlamını yitirdiği an Forum Siteme Logo Yaptım... :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
hendorfine667 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hendorfine667

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 04-07-2008 #8
dstum bnce çooooooooooooooooooooooooooooooooooook çalış
Bu mesajdan alıntı yap
badreal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

badreal

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 04-07-2008 #9
hevesin kırılmasın ama keşke photoshop derlerine bakıpda bişeyler yapsaydın...kötü olmuş gibi
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 04-07-2008 #10
Sanırım fan forum için yaptıgın bir çalışma...Logo denilmez arkdaslara katılıyroum ama hevesini kırmak istemem bannerda diyemem Forum Siteme Logo Yaptım... yanlış anlama fikrrimi soyluyroum daha iyisine yol göstermek için...Sana önerim resim üzerine yazı yazmak yerine fan forum oldugu için resimi görsel ögelerle süsleye bilrisin...brushlarla actionlarla vsvs

Basarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
forum, logo, siteme, yaptım