Foruma nasıl upload linkleri eklerim?

Forum Kullanımı - Foruma nasıl upload linkleri eklerim? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar!! Rapıd sitesine sekiz partlık dosya upload ettim.Bunları sitede paylaşmak istiyorum fakat, yazdığım yazıların altına linkleri düzgün bir sırayla ekleyemiyorum.Çok denedim olmadı yardımcı olurmusunuz? Linkler dağınık olarak gözüküyor.....

titanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

titanx(46)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar!! Rapıd sitesine sekiz partlık dosya upload ettim.Bunları sitede paylaşmak istiyorum fakat, yazdığım yazıların altına linkleri düzgün bir sırayla ekleyemiyorum.Çok denedim olmadı yardımcı olurmusunuz? Linkler dağınık olarak gözüküyor..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Linkleri alt alta aldıktan sonra alttaki gelişmiş butonuna basın sonra linkleri ctrl+a ile seçip Foruma nasıl upload linkleri eklerim? tusuna basın.Alt alta cikacaktır.Bu arada 8 part dedinizde eger warez ise sitede böyle şeyler yasak : )
Bu mesajdan alıntı yap

titanx(46)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2009 #3
Linkleri alt alta aldıktan sonra alttaki gelişmiş butonuna basın sonra linkleri ctrl+a ile seçip Foruma nasıl upload linkleri eklerim? tusuna basın.Alt alta cikacaktır.Bu arada 8 part dedinizde eger warez ise sitede böyle şeyler yasak : )
Yanıt için teşekkürler sadece brush dosyalarımı paylaşacağım
Bu mesajdan alıntı yap

titanx(46)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2009 #4
Gelişmiş yazan bir şey gözükmüyor:sadsmile:zaten sorunum linkleri alt alta yapamamam. Biraz daha ayrıntılı tarif edermisiniz ilk defa link ekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2009 #5
Once linklerinizi yazın.Birinci rapid linkinizi yazın enter tusuna basın zaten alta inicektir.Aslında gelişmiş butonunu linkler kod halinde olsun diye sölemiştim.Fakat alt alta olayının gelişmiş tusuyla ilgisi yok.

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap