Forumda Düzelt Butonu

Forum Hakkında - Forumda Düzelt Butonu Sponsorlu Bağlantılar Forumda serbest çalışmalar bölümünde mesajları düzeltmek için buton mu yok?Yoksa ben mi bulamıyorum aslında çok ihtiyaç duyulan bir buton....

Forumda Düzelt Butonu
warwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

warwin

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya23

Forumda Düzelt Butonu

Alt 07-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Forumda serbest çalışmalar bölümünde mesajları düzeltmek için buton mu yok?Yoksa ben mi bulamıyorum aslında çok ihtiyaç duyulan bir buton.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 07-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Düzelt butonu belirli bir süre aktif oluyor sadece, o süreden sonra kullanamıyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap

warwin

Alt 07-04-2009 #3
Bence kısıtlı olması iyi değil cevap için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 07-04-2009 #4
Bence kısıtlı olması iyi değil cevap için teşekkürler.
Süresi fazlasıyla yeterli kanımca.
Zaten çok önemli birşey ise; moderatorler ile iletişime geçildiginde, eğer uygun görülürse düzeltilir...Hep aktif olsa bu buton, o zaman bu forumun anlamı kalmazdı...Herkes yazdıgı mesajları değiştirir, canı sıkılınca kaldırır, canı sıkılınca siler veya yazardı...Sizce mantıklı mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 07-04-2009 #5
Neden sizce kısıtlama olması iyi değil Forumda Düzelt Butonu ?
İnsanlar yazdıkları mesajı 2 kere okurlarsa bir yazarken birde yazdıkdan sonra bence hiç bir problem olmaz Forumda Düzelt Butonu Dikkat li olmak gerek forum sayfalarında herkes yazdığınız mesajı görüyor ve birşeyler öğreniyor...
Bu mesajdan alıntı yap

warwin

Alt 08-04-2009 #6
Şu açıdan zaten bilmiyordum süreli olduğunu ve mesela mesajda unutulan bir şey eklemek istesek yeni mesaj yollamak zorunda kalıp mesaj kirliliği meydana gelir diye düşünüyorum.Bence süreli değilde mesela bir mesaj en fazla 2-3 kere mesela düzeltilebilir diye bir seçenek olabilir illa bir limit koyulacaksa tabi vbulletin forumunda bu destek var mı bilmiyorum ama onu da yapacaklarına eminim.Adamlar iyi geliştiriyor forum tabanını.
Bu mesajdan alıntı yap