Forumdaki Renkli Kullanıcılar.

Forum Duyuruları - Forumdaki Renkli Kullanıcılar. ...

Konu Kapatılmıştır
Forumdaki Renkli Kullanıcılar.
Admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Admin

►Patron◄

Hiç Biri / Bursa

Standart

Forumdaki Renkli Kullanıcılar.

Alt 14-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Forumumuzda renkleri değişik kullanıcılar görüyoruz. Peki bunların anlamı nelerdir? Bu kişiler neden bu renk olmuşlardır. Renk almak için nelere dikakat etmeliyiz.

Mavi Admin ve CoAdmin renkgidir. Forumdaki en üst düzey yönetim bu rengi alır. Forumun tüm yetkileri onlardadır.

Kırmızı: Forum Operator rengidir.. Bun kişi yada kişiler Admin ve CoAdmin'den sonra gelen kişilerdir. Adminden ve CoAdmin' den sonra yetkisi en üst düzeydeki kullanıcılardır. Görevleri forumun tüm içeriğinde düzeni sağlamak ve uygunsuz gördükleri kişi yada kişileri forumdan süreli yada süresiz uzaklaştırma yetkileri uzaklaştırmaktır. Admin' in onlara verdiği yetkiler kadar forumun tüm içeriğini değiştirip düzenleyebilirler.

Siyah: Super Moderator rengidir. Forumdaki alt başlıklardaki tüm konularla ilgilidirler. Uygunsuz davranışlardaki kişilere Kırmızı Kart verebilirler. İki kırmızı kart alan kullanıcı otomatik olarak forumdan uzaklaştırılır.

Moderatör:
Moderator rengidir. Forumdaki görev alanları konuların yanında nickleri yazan yerlerde vardır. Görevli oldukları konularda uygunsuz gördükleri tüm mesajları silme ve değiştirme yetkileri vardır.

Sarı: İsminden de anlaşılacağı gibi Gold Üye rengidir. Forumdaki yapmış oldukları davranışlar ve paylaşımlarla ilgili olarak yönetime en yakın olan gruplardan biridir. Normal kullanıcılardan ayrıcalıklı olmalarının sebebi ise diğer kullanıcılar örnek haraketler sergiledikleri içindir. Grafiker yada Grafiker olma yolunda olan kişilerdir. Çoğunlukla yeni bir Yönetim seçilirken Gold Üye' lerden seçilir.

Lacivert: Özel Üye rengidir. Özel üyelikle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Mor: Özel Üye rengidir. Grafiker olmayıpta yinede forumumuzda emek verip paylaşım yapan kişilere verilir. Gold Üye' ler ile aynı kategoridedirler. Gold Üye' lerin sergilemiş oldukları davranışların aynısını sergiledikleri için normal kullanıcılardan ayrılırlar. Gold Üye' ler gibi yönetime yakın olan kişilerdir.

Siyah: Normal Kullanıcı rengidir. Forum içeriğinden yararlanırlar. Eleştiri, yorum ve paylaşım yapabilirler. Diğer kademelere yükselip renk almaları kendi davranışları ile alakalıdır.

Gri: Forumdaki uygunsuz davranışlarından ötürü forumdan yararlanma hakları elinden alınmış olan kullanıcılardır. Ceza aldıklarının ifadesi üstü çizili ve gri tonda olan nickleridir. Umarım hiç bir kullanıcıya bu rengi vermek zorunda kalmaz güzel payaşımlarla bilgilerimizi daha da arttırıp pekiştiririz.


Not: Renkler forumun işleyişine göre arttırılıp azaltıla bilir. Burada yazılı olan yetkiler ise sadece bir kısmıdır. Görevlerle ilgili ayrıntılı açıklama yapılmayacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
forumdaki renkli kullanicilar

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Acilen Fiat Fiorino Çizimi LAzım Arkadaşlar( Forumdaki Linkler Ölmüş) efsanemck Araç Giydirme 14 03-06-2016 08:50:03
Yeni kullanıcılar için Türkçe anlatımlı Pdf ortamında dersler dreamcatcher Photoshop 6 08-04-2010 09:53:15
Forumdaki ilk başlığım ysndkn Fotoğrafçılık 0 07-06-2008 13:20:37
Forumdaki İlk Paylaşımım grafikerkartal Afiş Tasarımı 7 07-01-2008 10:44:13

Kapat
Şifremi Unuttum?