Forumdan uzaklastirilan kullanicilar hakkinda

Forum Hakkında - Forumdan uzaklastirilan kullanicilar hakkinda Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, sadece merak ettigim icin soruyorum; Bazi kullanicilarin isimleri üzerinde forumdan uzaklastirildi ibaresi görüyoruz, bu kullanicilarin forumdan neden uzaklastirildiklari hakkinda bir bilgi yok ,zira kullanici uzaklastirilmis ama onun ...

tango-mm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tango-mm(58)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 17-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
sadece merak ettigim icin soruyorum; Bazi kullanicilarin isimleri üzerinde forumdan uzaklastirildi ibaresi görüyoruz, bu kullanicilarin forumdan neden uzaklastirildiklari hakkinda bir bilgi yok ,zira kullanici uzaklastirilmis ama onun sundugu seyleri bizler halen indirebilmekteyiz.Bu konuda ufakta olsa bir bilgi notu olsa daha iyi olmazmi?
merakimi bagislayin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,
sadece merak ettigim icin soruyorum; Bazi kullanicilarin isimleri üzerinde forumdan uzaklastirildi ibaresi görüyoruz, bu kullanicilarin forumdan neden uzaklastirildiklari hakkinda bir bilgi yok ,zira kullanici uzaklastirilmis ama onun sundugu seyleri bizler halen indirebilmekteyiz.Bu konuda ufakta olsa bir bilgi notu olsa daha iyi olmazmi?
merakimi bagislayin
uzaklaştırılan her üye foruma sizin gibi üye olurken uyması ve yapmaması gereken konuların madde halinde yazılı olduğu kuralları okumak zorundadır. Üye olduysa bu kuralları okuduğunu ve onayladığını ifade etmiş olurlar.

Siteden uzaklaştırılmış kişilerin sebepleri zaten forum kurallarında yazılı iken. Bir de ayrıca bunları bişldirmekle uğraşırsak, asılş amacımız olan eğitim ile ilgili konulara ayıracağımız zamandan kısmış ve sordukları soruların cevcaplarını bekleyen üyelerimize haksızlık etmiş olmazmıyız?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tango-mm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tango-mm(58)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-03-2009 #3
aciklamaniz icin tesekkür ederim,haklisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-04-2009 #4
uzaklaştırılan kişiler süresiz mi uzaklaştırılıyor yoksa belli bir süresi var mı?
Bu mesajdan alıntı yap