Forumla İlgili Yaşanılan Sorun

Forum Hakkında - Forumla İlgili Yaşanılan Sorun ...

breakneck isimli Üye şimdilik offline konumundadır

breakneck(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kalp logoları

Birde başlangıç olan konuya "düzelt" komutu çıkmıyor herhalde..

Ben bu logoları yüklediğim de yanlışlıkla mesaj bölümüne yükledim haliyle açılmadı link olarak kaldı. Ama daha 10 saniye geçmeden müdehale etmeye çalışmama rağmen, DÜZELT tuşu hiç ortalıklarda yoktu. Her zaman mı oluyor bilmiyorum ama bu konuda öyle oldu. Damin teşekkür ederim tabi sen olayı hallettin. Ama böyle bir sorun yaşadım bildirmek istedim teknik bir sorun olabilir diye..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 17-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkür ederim..

Yanlış yere eklemişim anlaşılan resimi.
bende diyorum niye gözükmedi Forumla İlgili Yaşanılan Sorun)

Birde başlangıç olan konuya "düzelt" komutu çıkmıyor herhalde..
mesajınızın altındaki düzelt'e tıklarsanız olur ben düzeltirim şimdi...

sadece kendi mesajınızı düzeltebiliyorsunuz eğer yapamazsanız bana mesajınızın olduğu topiği verin ve oraya nasıl bir düzeltme yapıcaksanız bana yazın yardımcı olurum ...
Bu mesajdan alıntı yap
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 17-07-2007 #3
damin;
mesajın altındaki düzelt komutu kısa bir süre sonra yok oluyor ve başka düzeltmek istediğimiz yerleri düzeltemiyoruz :S

hocam dediğiniz anladım ama şuanda ben bir üstteki mesajımı düzeltemiyorum siz yönetici olduğunuz için sizin öyle bir sorununuz yok. ama normal userlerin galiba 5 dakika sonra mesajını düzleme yetkisi gidiyor
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-07-2007 #4
haklısınız mesajlarınıza cevap atılınca değiştirme hakkınız kalkıyor ve zaman geçincede sizler değişiklik yapamıyorsunuz böyle bir durumda bizlerden yardım istiyeceksiniz arkadaşlar bölüm modlarımız sizlere yardımcı olucaklardır...
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 17-07-2007 #5
belirli periyotlarda yaptığımız yönetim toplantılarında bu konuyuda ele alıcam.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 17-07-2007 #6
Site sistem adminastorunun dediğine göre ; Her üyenin belirli yetkileri mevcut. Bunlar mesaj yollama mesaj düzeltme ve mesaj silme gibi özelliklerle sınırlı. Normal üye ünvanında olan üyeler mesaj atıldıkdan sonra 5 dk a içinde mesajlarında istedikleri değişikliği yapabilirler.5 dk yı doldurdukdan sonra mesajı düzenleyemezler. 5 dk içinde düzenleme yapmak mecburiyetindedirler. 5 dk geçtikten sonra eğer değişiklik yapmak isteniyorsa mesajın devamına yazıp bunun değişikliğini rica edebilirler.O bölümün yetkili olan yönetiminden.

Gerekli olan kişiler ile bu konu hakkında görüşerek bu size verilmiş olan süreyi biraz daha uzatılması için gerekli olan yönetim köşesine not düşeceğim. Süre 1 saate yada daha uzun bir zamana alınabilir. Bu bir hata veya problem değil belirlenmiş olan bir kural olarak algılayınız...

Saygılarımla..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
forumla, lgili, yaanlan, sorun