Forumuma Uygun İkonlar Arıyorum

Diğerleri - Forumuma Uygun İkonlar Arıyorum ...

Konu Kapatılmıştır
FallenAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FallenAngel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Forumuma Uygun İkonlar Arıyorum aradığım ikonların isimlerini sıralim

Anasayfa-Yardım-arama-üyeler-profil-mesaj-yeni mesaj-çıkış-giriş yap-kayıt ol

bunlar ana sayfa ikonları birde konular için lazım onlarda şu
değiştir-sil-ip no-profil[bu seferki aşağıdaki gibi]-mesaj yolla-email-int adresi-online-offline aşağıya ...........
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 20-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kendi forumunuza kurallar koymuşunuz unutmayınki buranında bir kuralları var ve bu forumda üye olan insanlar bu işten ekmek yiyor emeğe saygı lütfen

Grafik tasarım işi istek mesajları:

forum kuralları mutlaka okuyunuz

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu işveren ilanları bölümündekurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.
Konu Kapatılmıştır