Forward mail ile gelen bir site.

Diğerleri - Forward mail ile gelen bir site. ...

Cevapla
Forward mail ile gelen bir site.
fix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fix

Baskıcı / Ankara

Standart

Forward mail ile gelen bir site.

Alt 30-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İçeriklerini çok beğendiğim için sizinle paylaşıyorum. Sıkılmadan okuyunuz :rofl:

Sizi çiçeklerle kırbaçlayacak sözlük...

Sözlüğümüz pamuk gibi yumuşak elleri ile sırtınızı sıvazlayıp, kalabalıklar içindeki yalnızlığınızı unutturmak için, beyninizde pembe kelebekler uçurmaya hazır, soyunmuş, sizi beklemektedir. "Soyunmuş" derken, yanlış anlaşılma olmasın, kesinlikle cinsel içerikli bir site değildir, libido yükseltme garantisi vermemektedir. Şimdiye kadar sitemize gelip, geri dönen olmadığı gibi, evlatlık olmak için başvuranlar bile oldu.
Mail forward kültürünün bize dayaması, aman pardon, "dayatması" olarak, maili forward etme kararınızı etkileyecek olan, daha önce vuku bulmuş olaylar aşağıda sıralanmıştır.(Geleceğiniz söz konusu, bir okuyun deriz)

Bu maili "bi sittir git olum ya" diyip dikkate almayan bir polis, emniyetini açık unuttuğu tabancasını kılıfına sokarken pipisini vurdu.

Yine bu maili okumadan silen bir seyis, aynı gece bakmakla yükümlü olduğu atlar tarafından hunharca tecavüze uğradı.

Aynı şekilde maili aldığı gibi junk mail klasörüne gönderen bir doktor, cinsiyet değiştirme ameliyatında hastası yerine kendi cinsel uzvunu kesti ve baş hekimlik yaptığı hastaneden atıldıktan sonra ancak bir pavyonda konsomatris olarak iş bulabildi.

Sakin bir gün geçiren Hamdullah Bey, kendisine forward edilen maili küfür ederek sildiğinden dolayı, simsiyah giyisili ve kulağında papatya olan, kimliği belirsiz kişilerce yakalanıp, malum yerlerinden bıçaklandı. Bıçağın paslı olmasından dolayı ölmedi, tetanoz oldu.

Bunlar tehdit mi? Evet. Ama çok acımasız değiliz. Maili forwardlayanlardan gelen mesajlarımızda var.

Maili gördüğü anda forwardlayan ve akabinde çılgın bir manik sözlük yazarı olan 59 yaşında, hiç evlenmemiş, yan komşum Kehribar Teyze, ikinci günü Ricky Martin'le evlendi.

Kendi halinde bir muhasebeci olan Abidin Bey'e, maili 2 kişiye forward eder etmez, Mısır'daki halasının öldüğü ve tüm mal varlığınının kendisine kaldığına dair bir telefon aldı.(Tüm mal varlığı 60 senelik *** malzemeleri koleksiyonuymuş) Kendisi şu anda sitesinde Tayland'dan bildiriyor.

Bitti mi? Bitmedi...

Bu maili on kişiye forwardladığınız taktirde monitörünüzün ekranında ak sakallı dede belirecek ve 3 dileğinizi yerine getirecek. Forwardlamazsanız yine belirecek ama dikkat, zaman götü kollama zamanıdır. Haberiniz olsun, ak sakallı dede 19 yaşından beri abaza.

Ayrıca, maili forwardlamanız halinde 3 yıl süreli KKKA kenesi, domuz gribi, kuş gribi, hipopotam nezlesi, deli dana, ruh hastası sincap, hıyarcıklı veba, havuççuklu cüzzam, kazıklı humma koruma kalkanı hediyemizdir.

Lütfen bu yazdıklarımızı bir tehdit olarak algılayın ve hem maili forwardlayın hem de sözlüğümüzü ziyaret edin.(ziyaret edin diyoruz çünkü kendi isteğinizle üye ve yazar olacağınızı biliyoruz)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim? g.ecglr Forum Kullanımı 13 22-05-2009 21:53:40
pc den gelen acayip ses hemde çok :S darkdevill Windows 10 16-05-2009 13:35:56
Arkadaşlar Bugün Corelden Gelen Mail İlginizi Çekecektir... bartinli_cakabo Corel Draw 8 20-11-2008 12:12:31
dile zor gelen tekerlemeler grafipapatya Graficafe 8 02-09-2008 12:12:44
Bugun gelen güzel bir mail..... SEVGİ grafipapatya Graficafe 4 19-08-2008 11:47:32

Kapat
Şifremi Unuttum?