Foto. Maki. alcam ama hangisini

Fotoğrafçılık - Foto. Maki. alcam ama hangisini Sponsorlu Bağlantılar beyler foto makınesı alcam am karar veremedım profesyonel olcak bu makıne ve profesyonel makisnesi ile pek icli disli diilim simdi ilgilenmeye basladim genel olarak nasil cekim yapabilecegimi bilen ...

Deadworld isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Deadworld

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 05-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

beyler foto makınesı alcam am karar veremedım profesyonel olcak bu makıne ve profesyonel makisnesi ile pek icli disli diilim simdi ilgilenmeye basladim genel olarak nasil cekim yapabilecegimi bilen birisiyim foto makinesini aldigim zaman kullana kullana ogrenirim ben ve burdanda nasil kullanacagim ile ilgili bilgilerde var zaten

gelelim alacagim makineye Foto. Maki. alcam ama hangisini

ben alirsam en iyisini alirim diyenlerdenim tabi ucmamak sartiyla Foto. Maki. alcam ama hangisini ben NIKON D300
u almayi planliyorum biraz pahali makine ama olsun sorun diil Foto. Maki. alcam ama hangisini sizce ne almaliyim bu makine iyimi biraz fikir ve yorum belirtirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 05-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
d70-75 de olabilir ben kullanmıştım.Bugüne göre eski ama çok sağlam makinedir..
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 05-05-2008 #3
Finepix.. Fujinin 650 şuanda en uygun kaliteli bu var bilidiğim..Ama para harcıysaksan Canon 350 veya 400d den şaşma Foto. Maki. alcam ama hangisini
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 05-05-2008 #4
Eğer nikon d300 ün üstünü tavsiye ederseniz sizi derinlik,doygunluk,renk tonları, ve poz kalitesinde istediğiniz kaliteyi götürebilecek olan Hasselblad H3D ancak biraz pahalı makinedir Foto. Maki. alcam ama hangisini

Hasselblad H3D 31 megapixel

Bu mesajdan alıntı yap
akifaytac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akifaytac(33)

Özel

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 05-05-2008 #5
Gökhan naptın adama 30 000$ paramı harcatıcaksın Foto. Maki. alcam ama hangisini...Dslr makinalarda aslında hersey objektiflerde bitmektedir...Önce ne tarz çekimler yapıcağınızı düşünerek alacağınız body e uygun bir objektif almanızı öneririm...Bunu göz ardı etmeden görüntü işlemcisi teknolojisini, çözünürlük farkını,ergonomisini , max iso max diyafram max obtüratör aralıklarını, fiyatlarını karşılaştırmanızı şiddetle tavsiye ederim...Fotoğraf makinası alıcaksanız ki bu Dslr bir makina olucaksa ve yüksek meblalar ödeyecekseniz sonuna kadar araştırmadan almamanızı söylemeliyim...
Bu mesajdan alıntı yap

Deadworld

Alt 05-05-2008 #6
bazı arkadaslar nıkon d60 ı tavsıye edıyo ama bılemıyorum yaww nıkon d 300 mu alsam acaba
Hasselblad H3D benı asar zaten Foto. Maki. alcam ama hangisini onun yerıne araba alırım daha ıyı Foto. Maki. alcam ama hangisini
3 milyar en fazla verebilecegim fiyat
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 05-05-2008 #7
Ben arkadaşı en uç noktaya götürmek istemiştim aytaçcım Foto. Maki. alcam ama hangisini
Bu mesajdan alıntı yap

akifaytac(33)

Özel

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 05-05-2008 #8
bazı arkadaslar nıkon d60 ı tavsıye edıyo ama bılemıyorum yaww nıkon d 300 mu alsam acaba
Hasselblad H3D benı asar zaten Foto. Maki. alcam ama hangisini onun yerıne araba alırım daha ıyı Foto. Maki. alcam ama hangisini
3 milyar en fazla verebilecegim fiyat
D60 orta D300 tam profesyonel bir makinadır...ALıcağınız makinayı ne için kullanmak istediğiniz çok önemlidir...Mesela ailenlenizle bir piknik alanında d300 ün büyüklüğü konusunda şikayetçi olabilirsiniz Foto. Maki. alcam ama hangisini Aynı zamanda stüdyoda ise d60 neden keskin sonuçlar vermiyo yada neden renkler tok değil diyebilirsiniz...Bunlar gibi bir çok ayrıntı düşünülebilir...Ama bana sorarsanız eğer ilk kez makina alıcak ve duruma göre çekimler yapacaksanız çok abartmadan nikon d60 yada canon 400d alın derim ben...Sizi her açıdan memnun ediceklerdir...
Bu mesajdan alıntı yap

Deadworld

Alt 05-05-2008 #9
pentax k10d var fena makine diil ama o beni kesmez ondan yuksek b,i model lazim Foto. Maki. alcam ama hangisini
Bu mesajdan alıntı yap

akifaytac(33)

Özel

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 05-05-2008 #10
ozaman siz araştırmalarınızı yapıp sirkeci hayyamlar çarşısını bir dolaşın...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
alcam, ama, foto, hangisini, maki