Foto Manipulasyon çalışmalarım

Deneme Çalışmalar - Foto Manipulasyon çalışmalarım ...

ersaguncelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersaguncelebi

Grafiker / Antalya

Alt 15-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

değerli yorumlarınızı eksik etmemeniz beni mutlu eder. Görüşmek üzere Foto Manipulasyon çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

design_tolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design_tolga(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk resimde adam çok sırıtıyo 2.sini beğenmedim bu arada ben yapamıyorum açıkça söyleyeyim :Foto Manipulasyon çalışmalarım sadece gördüğüm takip ettiğim manipülasyonlara göre kötü yoksa iyi Foto Manipulasyon çalışmalarım eline bileğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 15-08-2012 #3
İlk çalışmada da fikir gayet güzel. Uygulamaya gelince iş sadece montajla bitmiyor üstat.
İlk çalışmada arka tarafın ışığı ile ön taraf çelişmiş. Bu da sırıtmış biraz. Ön görselin ışığını biraz kısıp, önden spot vurmuş gibi bir ışık versen daha bir hoş olurdu.

İkinci çalışmaya gelince, sadece şunu söyleyeyim otomobile ışık arkadan vurmuş doğal gölgesi var, fakat pervanenin gölgesi yok Foto Manipulasyon çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
ersaguncelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersaguncelebi

Grafiker / Antalya

Alt 15-08-2012 #4
teşekkür ederim yorumlarınız için Foto Manipulasyon çalışmalarım ilk manipulasyon denemelerim.. ilerde daha dikkatli ve özenli işler çıkarabilirim umarım Foto Manipulasyon çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap