foto manipülasyon

İllüstrasyon Çalışmaları - foto manipülasyon Sponsorlu Bağlantılar Lütfen diğer arkadaşların yorumlarından önce ilk aklınıza gelen açıklamayı dökün ki çalışmanın hissettirdiklerini farklı ruhlardan alayım teşekkürler......

foto manipülasyon
Haloville isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Haloville

Hiç Biri / Balıkesir

foto manipülasyon

Alt 27-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lütfen diğer arkadaşların yorumlarından önce ilk aklınıza gelen açıklamayı dökün ki çalışmanın hissettirdiklerini farklı ruhlardan alayım teşekkürler...foto manipülasyon

foto manipülasyon
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

h.salma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h.salma(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Renkli yazmayın
Forum Kuralları için tıklayın
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 27-11-2007 #3
siyahla - beyaz
doğu - batı
forum kuralları..... foto manipülasyon

zıtlık. karşıtlık. anlamsızlık. yani bu nedir adını ne koydun. neden attın bilinmeden bunları ancak yazabildim.
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-11-2007 #4
son dönem grafikerlerin en sevmediğim tarafı globalleşme uğrunamı yoksa başka sebeplerden mi ülkemin ana dili ingilizceymiş gibi çalışmalarında bol bol ingilizce kullanmaları
o yüzden hemen belirtmek isterim bana hiç bir şey ifade etmiyor
ingilizce bilmediğimden değil çalışma bana (ben ve benim insanıma)hazırlanmadığı için
Bu mesajdan alıntı yap

Haloville

Hiç Biri / Balıkesir

Alt 27-11-2007 #5
Horus ars artis gratia
Türkçe diline biraz yabancılık çektim sayende
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-11-2007 #6
demem odur ki "çalışmada kullanılan ingilizce"
yoksa kimsenin benim rütbemde yazan yazıyı okumasına gerek yok
onu çalışma olarak sunmuyorum
siz gördünüzmü o yazı için bir topik açtığımı?

bana cevap yazmak yerine forumda ingilizce bilmeyen arkadaşlar için o yazıların (diğer çalışmanızda ki ingilizceyi de kastediyorum) türkçe anlamlarını ekleseniz görsel olarak göze hoş gelen ama altında ki yazıyı okuyunca karmaşa yaratan anlamını kaybeden çalışmalarınız daha rahat yorumlanabilir
Bu mesajdan alıntı yap
designerMUSTI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerMUSTI

Grafiker / Bolu

Alt 27-11-2007 #7
Bence gereksiz polemik arkadaslar

neyse

Çalışmana gelince, açıkcası yani çalışmalarda genelde bişeyler anlatılması yada bişeyler ifade etmesi gerekir yani amaçsız tasarım veya çalışma olamaz tabiki,

Arkadaşım beni yanlış anlama ama ben senin bu çalışmanda anlatılmak istenilenin ne olduğunu gerçekten anlayamadım.

Ama emek vermişsin eline sağlık, farklı ve yaratıcı çalışmalarını sunmanı bekliyorum...

Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

Haloville

Hiç Biri / Balıkesir

Alt 27-11-2007 #8
Resmin altında yazan cümle Türkçemizde ;
"Sadece Tanrı yargılar" anlamına gelmektedir.

İlginiz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 27-11-2007 #9
İlk fikirlerimizi sormuşsun. Peçe yapmışsın, tabi ki bunu kamufule etmek için siyah kullanmışsın. Böylece birleşme yerleri belli olmayacaktı. Daha az iş ile bitirecektiniz. ( bu kötü bir şey değil )
Ama peçe siyahta olsa kumaş dokusu olmalı. Dokuyu geçersek, yüze yapışmaz bazı yerlerde podluk yapar ki bu yerlerde gölgeler oluşur. Derinlik sağlar böylece.
Yine kumaşta bazı yerlerde parlamalar oluşur. bu parlamalar da genel de çene burun gibi çıkıntılarda oluşur.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
sinsi-34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinsi-34

Grafiker / İstanbul

Alt 15-04-2008 #10
yolların hep düz olsun ....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
foto, maniplasyon