Foto Varlı Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Foto Varlı Logo Çalışması ...

xxxgarezxxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xxxgarezxxx

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 06-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar sizce bu logo iyi mi?Geçen sene çalışmaya başladığım iş yerine güzel bir logo yapmak istedim.Zaten öyle bir beklenti içindeydiler.Herneyse, bu logonun eksikliklerini söylerseniz bana çok yardımcı olursunuzFoto Varlı Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 06-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Başlığınız aşağıda ki sebepten ötürü değiştirilmiştir.

Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Bi dahaki sefere aynı hatatı yaparsanız: Konu başlığınızı Foto Varlı Logo Çalışması butonu kullanarak değiştiriniz,
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2009 #3
Baştaki ''F'' harfinin ters dönme sebebini anlayamadım olmamış bence ve
Kullandığınız bu degrdeler baskıda her zaman problem çıkartır siz onları sadece uygulamada istediğiniz gibi görürsünüz basarken aynı şey olmaya bilir
Bu mesajdan alıntı yap

xxxgarezxxx

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 06-06-2009 #4
Hata yaptığım için özür dilerim.Ayrıca o "F" ters yönde değil, font öyle.Bende başta öyle düşündüm ama fontun öyle olmasından kaynaklanan birşey.Ayrıca elimizdeki baskı makinesi Frontier 500 dü sanırsam.Pek sorun çıkaracağını hiç zannetmiyorum.Ayrıca konu başlığında ne gibi hata yaptığımı hala anlamış değilimFoto Varlı Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2009 #5
Kullandığınız font kesinlikle okunmuyor. Arkasına kullandıgınız gölgeyse logoyu göz yorucu kılmış.. bunun dışında altta kullandığınız yazının rengide fazlasıyla açık ve yazı çok küçük kalmış emeğinize sağlık ..
Bu mesajdan alıntı yap

xxxgarezxxx

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 07-06-2009 #6
Teşekkürler yorumun için.Biliyorum bazı yerlerde hata yaptığımı.Yeni bi çalışma daha yapmam gerekecek herhalde.Hatalarımı belirtmen beni daha da geliştirecektir.Biraz kötü olmuştu zaten.Hızlıca yapmıştım.Ayrıca daha acemi olduğum düşüncesindeyim(Bu forumdakilere göre öyleyimFoto Varlı Logo Çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap