fotoblok ve benzeri hafif board üzerine sıvanmış olarak ne demek?

Kantin - fotoblok ve benzeri hafif board üzerine sıvanmış olarak ne demek? ...

maviaynet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maviaynet

Bilg. Teknikeri / Kahramanmaraş

Alt 10-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tekirdağ belediyesinin logo yarışma şartnamede;
....
eserler a4 çıkış üzerinde standart logo sunumu şeklinde(üst ortada büyük,alt bölümde küçük 2,5*2,5 uygulamaları renkli ve siyah beyaz yan yana hazırlanıp fotoblok ve benzerihafif board üzerine sıvanmış olarak teslim edilecektir.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 12-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tekirdağ belediyesinin logo yarışma şartnamede;
....
eserler a4 çıkış üzerinde standart logo sunumu şeklinde(üst ortada büyük,alt bölümde küçük 2,5*2,5 uygulamaları renkli ve siyah beyaz yan yana hazırlanıp fotoblok ve benzerihafif board üzerine sıvanmış olarak teslim edilecektir.

Fotoblok hafif, ve içi köpüklü bir malzemedir.Bakıldığında sert görünür, dekotada diyebiliz aslında.3mm, 5mm, 10mm.. olarak arzu edilen kalınlığa göre satın alabilirsiniz.Yapıştırıcı yardımıyla fotoğraflarınızı kolayca yapıştırabilirsiniz.Bulabilirseniz yapışkanlı olanlarıda satılır.Üstelik pahalı bir malzemede değildir.Fotoğraflarınızın karşıdan bakıldığında daha düzgün görünmesini sağlar ve bir yüzey üzerine çift taraflı bantla kolayca yapıştırabilme olanağı sağlar.
Bu mesajdan alıntı yap
maviaynet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maviaynet

Bilg. Teknikeri / Kahramanmaraş

kalın resim kağıdı

Alt 13-11-2011 #3
tekirdağ belediyesini aradım ve bana a4ün kalın kağıdıda olur dediler yani 120 gr lık falan.bende o kağıttan bulamadım ve 200 gramlık resim kağıdına çıktı aldım.telefon ettim bi şey olmaz dediler zaten önemli olan cd dediler.
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 13-11-2011 #4
O zaman sıkıntı yok fotoblok ve benzeri hafif board üzerine sıvanmış olarak ne demek? Yarışmada başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap