Fotoğraf Çekimi & Photoshop Bilen Takım Arkadaşı Arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Fotoğraf Çekimi & Photoshop Bilen Takım Arkadaşı Arıyoruz - İstanbul ...

asirg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asirg

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlginize teşekkürler, ilan artık sonuçlanmıştır.
Fotoğraf Çekimi & Photoshop Bilen Takım Arkadaşı Arıyoruz

Program/Seviye: Photoshop
Ürün Çekimi
İngilizce
Excel

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: e-ticaret tedarik hizmeti sunan ihracat firmamızda çalışmak üzere ürün fotoğraf çekimi yapabilecek, photoshop ve ingilizce bilen takım arkadaşları arıyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Fotoğraf Çekimi & Photoshop Bilen Takım Arkadaşı Arıyoruz - İstanbulFotoğraf Çekimi & Photoshop Bilen Takım Arkadaşı Arıyoruz - İstanbulFotoğraf Çekimi & Photoshop Bilen Takım Arkadaşı Arıyoruz - İstanbulFotoğraf Çekimi & Photoshop Bilen Takım Arkadaşı Arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

oktayguvenn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oktayguvenn

Fotoğrafçı / Ankara

Fotografçı

Alt 19-09-2016 #3
merhabalar,

Vermiş oldugunuz fotografçı ilanı için ankara dan yardımcı olma imkanım olabilirmi acaba?
brskdr233 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brskdr233

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 20-09-2016 #4
Cv mail olarak yollanmıştır.
BLuee008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BLuee008

Grafiker / Bitlis

Alt 21-09-2016 #5
6 Yıldır Grafik Tasarım Sanatı Yapıyorum Deneyimliyim Fakat Yaşım 17 Ürün ve Kişi İle Profesyonel Çekimler Yapıyorum Telefon Numaram
nrglmrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nrglmrl

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 24-09-2016 #6
adres bilgisi girebilirmisiniz anadolu mu avrupa mı semt olarak
razor1989 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

razor1989

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2016 #7
Merhabalar,
Bildirdiğiniz mail adresine bir cv yolladım. Kendi ekipmanına sahip bir fotoğrafçıyım ayrıca 3 yıllık grafikerlik deneyimim var corel draw,photoshop,C4D ve birazda illustrator kullanabiliyorum.Server ve arşivleme sistemlerine hakimim web üzerinde amatör olarak farklı çalışmalarım oldu.Buna ek olarak bir önceki çalıştığım yerde Logo ve goplus adlı bir ön muhasebe programıda kullandım olumlu veya olumsuz geri dönüşlerinizi bekliyorum. Saygılarımla.
Uğur CANKURT
asirg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asirg

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-10-2016 #8
İlginize teşekkürler, ilan artık sonuçlanmıştır.