Fotoğraf Çekimi ve Grafik Tasarım Alanında Çalışmak ve Yetiştirilmek Üzere - Bursa

İş Arayan İlanları - Fotoğraf Çekimi ve Grafik Tasarım Alanında Çalışmak ve Yetiştirilmek Üzere - Bursa ...

Fotoğraf Çekimi ve Grafik Tasarım Alanında Çalışmak ve Yetiştirilmek Üzere - Bursa
10ur__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

10ur__(26)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 28-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf Çekimi ve Grafik Tasarım Alanında Çalışmak ve Yetiştirilmek Üzere

Aranan Şehir: Bursa

Program/Seviye:
Photoshop Cs4 İyi
Corel Draw İyi
Paintshop ProX4 Orta

Fotoğraf Çekimi İyi

İş deneyimi ve içeriği: Organizasyon ve Festivallerde Fotoğraf Çekimi

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Özellikle fotoğraf çekimi konusunda asistan yada çekime yardımcı eleman olarak kendimide yetiştirebilmek üzere grafik tasarım reklam şirketlerinde ajanslarda yardımcı eleman olarak çalışmak istiyorum...Amacım böyle bir ortamda bulunmak çalışma fırsatı yakalamak...
Uludağ üniversitesi çalışma ekonisi ve endüstri ilişkileri son sınıf ögrencisiyim okulum ikinci öğretim çalışmama engel değil bunun yanında fotoğraçılık eğitimi aldım anadolu üniversitesindede fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümündeyim.
Teşekkür ederim...Fotoğraf Çekimi ve Grafik Tasarım Alanında Çalışmak ve Yetiştirilmek Üzere - Bursa

E-posta:

Telefon: 0505 711 83 56
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Fotoğraf Çekimi ve Grafik Tasarım Alanında Çalışmak ve Yetiştirilmek Üzere - Bursa - Fotoğraf Çekimi ve Grafik Tasarım Alanında Çalışmak ve Yetiştirilmek Üzere - Bursa ya da Fotoğraf Çekimi ve Grafik Tasarım Alanında Çalışmak ve Yetiştirilmek Üzere - Bursa da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Fotoğraf Çekimi ve Grafik Tasarım Alanında Çalışmak ve Yetiştirilmek Üzere - Bursa İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Fotoğraf Çekimi ve Grafik Tasarım Alanında Çalışmak ve Yetiştirilmek Üzere - Bursa | Fotoğraf Çekimi ve Grafik Tasarım Alanında Çalışmak ve Yetiştirilmek Üzere - Bursa

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
10ur__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

10ur__(26)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Dosya18
Alt 06-10-2012 #3
Öğrenci olduğum için ücret konusunda pekde bir beklentim yok istediğim stajyer gibi o iş ortamında bulunabilmek. İsteyenlere calışmalarımdan yada fotograflarımdan sunabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap