Fotoğraf galerisi (ACİL)

Web Tasarımı - Fotoğraf galerisi (ACİL) Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar bana acil olarak alttaki linkteki gibi veya resmin üzerine tıklayınca sayfa değişmeden resmi kendi boyutunda açan fotoğraf galerisi yapımı lazım site tasarımında acemi olduğumdan dolayı bu ...

Fotoğraf galerisi (ACİL)
fsagcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fsagcan

Bilg. Teknikeri / Gaziantep

Fotoğraf galerisi (ACİL)

Alt 18-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar bana acil olarak alttaki linkteki gibi veya resmin üzerine tıklayınca sayfa değişmeden resmi kendi boyutunda açan fotoğraf galerisi yapımı lazım

site tasarımında acemi olduğumdan dolayı bu tür şeyleri pek bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız çok makbule geçer.

şimdiden teşekkürler...

fotoğraf galerisi örneği
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tuNc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuNc(25)

Webmaster / İzmir

Alt 18-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ColorBox Examples

İndirmek İçin Tıklayın

bu işinizi görür umarım

http://www.lokeshdhakar.com/projects/lightbox2/

İndir

Bu da sizin istediğiniz
Bu mesajdan alıntı yap
fsagcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fsagcan

Bilg. Teknikeri / Gaziantep

Alt 18-09-2009 #3
evet istediğim bu arkadaşım teşekkürler ama ben bunu nasıl kendime uyarlayacağım. ve siteme nasıl atacağım onuda bilmiyorumki
Bu mesajdan alıntı yap
dataalemi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dataalemi

Bilg. Teknikeri / Erzurum

Alt 19-09-2009 #4
evet istediğim bu arkadaşım teşekkürler ama ben bunu nasıl kendime uyarlayacağım. ve siteme nasıl atacağım onuda bilmiyorumki

Orjinal tasarımdaki resimlerin boyutuna bak daha sonra kendi resimlerini o boyuta göre ayarla ve klasördeki resimler ile değiştir. :wink:
Bu mesajdan alıntı yap