Fotoğraf Makinesi Alacağım Ama..

Fotoğraf Makineleri ve Donanımları - Fotoğraf Makinesi Alacağım Ama.. Sponsorlu Bağlantılar Benim yaşım küçük fakat fotoğrafçılığa ilgim var.Bunun için fotoğraf makinesi almak istiyorum ama ekonomik ve kaliteli olması gerekli.Profesyonel olmuyacak belki ama Manzara ve güzel çalışmalar yapmak istiyorum.Bunun için ...

byanrock isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byanrock

Yrd. Grafiker / Adana

Alt 03-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Benim yaşım küçük fakat fotoğrafçılığa ilgim var.Bunun için fotoğraf makinesi almak istiyorum ama ekonomik ve kaliteli olması gerekli.Profesyonel olmuyacak belki ama Manzara ve güzel çalışmalar yapmak istiyorum.Bunun için gerekli özellikleri siteden takip ettim ama sizin önerdiğiniz bir makine veya marka varsa yazabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zift isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zift

Hiç Biri / Balıkesir

Alt 10-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok pahalı olmasın ama işimede yarasın istiyorsan DSLR-LIKE model makinalara bakabilirsin. Kompakt (compact) olan makinalar ile DSLR, yani değişebilir objektifli makinalar arasında bir sınıftır DSLR-LIKE makinalar. Fiyatları elbette çok ucuz değildir ama işi öğrenebilmen açısından normal kompakt makinalar gibi de sınırlı değillerdir. Kısacası işini şimdilik fazlasıyla görürler. Canon Powershot vb ürünleri incelemeni öneririm. Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Alman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alman(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-11-2009 #3
Bütçeye göre yorum yapmak daha mantıklı olur... Kanımca.
Bu mesajdan alıntı yap
ajans39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajans39

Bilg. Teknikeri / Kırklareli

Alt 10-12-2009 #4
Zift arkadaşın DSLR-Like önerisine katılıyorum. Filmli makine ve objektiflerim çalındıktan sonra kolay, kaliteli dijital foto çekmek için ben Fuji S1500 aldım ve çok memnunum. Her koşulda harika fotolar. 10MP çözünürlük ve 12X zoom ile manzara ve özellikle kolay panoramik (3 foto birleştirme) çekimler yapmak süper sonuçlar veriyor. Makro ve gece çekimleri çok zevkli ve kaliteli. fiyatına göre çok büyük işler başarıyor. Araştırırsanız sıfırını 400 TL'ye kadar bulabilirsiniz. Canon IS3 almak için yola çıkmışken ben S1550'ü aldım ve daha sonra IS3 kullanıcılarından daha şanslı olduğumu fark ettim.Fotoğraf Makinesi Alacağım Ama..
Bu mesajdan alıntı yap