Fotoğraf makinesi önerilerinizi bekliyorum

Fotoğraf Makineleri ve Donanımları - Fotoğraf makinesi önerilerinizi bekliyorum ...

napiim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

napiim

Webmaster / İstanbul

Alt 02-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk defa dslr makine sahibi olacağım bu yüzden almışken beni belli bir yere kadar götürecek bir makine istiyorum. Bütçeme göre fotoğraf tekniklerinide zamanla öğrenecek güzel bir makine almak istiyorum.
(Bütçem 600-1200 TL arasıdır.) Bu konuda yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 02-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Nikon D80; D80 başlangıç için işinizi fazlasıyla görecektir Fotoğraf makinesi önerilerinizi  bekliyorum Fotoğraf makinesi önerilerinizi  bekliyorum(Sigma lens ile kullandığında daha iyi sonuçlar alacaksınızdır)
Bu mesajdan alıntı yap

napiim

Webmaster / İstanbul

Alt 02-08-2009 #3
Nikon D80; D80 başlangıç için işinizi fazlasıyla görecektir Fotoğraf makinesi önerilerinizi  bekliyorum Fotoğraf makinesi önerilerinizi  bekliyorum
Peki 2.el almamı önerirmisiniz bir sorunu olurmu dersiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 02-08-2009 #4
Peki 2.el almamı önerirmisiniz bir sorunu olurmu dersiniz?
Aldığınız kişiye bağlı. Fotoğraf makinesi önerilerinizi  bekliyorum Bazen bir üst modelini almak için satılıyor, bazen tatmin etmediği için, bazen de ufak tefek sorunlar çıkarttığı ve memnun kalınmadığı için...Fotoğraf makinesi önerilerinizi  bekliyorum
Size kalmış..fakat; madem 1200 Tl bütçe ayırıyorsunuz, üzerine biraz daha katarak "0" almanız daha mantıklı bence. Pahalı ama çok güzel bir makina...
Nikon D60 ayırdığınız bütçeye daha uygun Fotoğraf makinesi önerilerinizi  bekliyorum

Canon EOS 450D de çok iyi bir makina, fiyatı 1500 TL civarı, ama gerçekten tatmin ediyor Fotoğraf makinesi önerilerinizi  bekliyorum
Daha önce denemiştim,(18-55mm Kit ile) kesinlikle öneririm. Fiyatı biraz daha uygun düşünüyorsanız 400D' ye bakabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

napiim

Webmaster / İstanbul

Alt 02-08-2009 #5
Aldığınız kişiye bağlı. Fotoğraf makinesi önerilerinizi  bekliyorum Bazen bir üst modelini almak için satılıyor, bazen tatmin etmediği için, bazen de ufak tefek sorunlar çıkarttığı ve memnun kalınmadığı için...Fotoğraf makinesi önerilerinizi  bekliyorum
Size kalmış..fakat; madem 1200 Tl bütçe ayırıyorsunuz, üzerine biraz daha katarak "0" almanız daha mantıklı bence. Pahalı ama çok güzel bir makina...
Nikon D60 ayırdığınız bütçeye daha uygun Fotoğraf makinesi önerilerinizi  bekliyorum
Almışken iyi alayım diyorum Fotoğraf makinesi önerilerinizi  bekliyorum Araştırdım ve gerçekten kullanan herkes memnun almışken üstüne biraz daha ekleyip bunu almayı düşünebilirim, teşekkürler ilgilendiğiz için Fotoğraf makinesi önerilerinizi  bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap