Fotoğraf Makinesi Yardım =)

Fotoğraf Makineleri ve Donanımları - Fotoğraf Makinesi Yardım =) Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar yardımınıza ihtiyacımız var, bi arkadaşıma foto makinesi alıcaz, fiyat aralığımız 500-600 TL civarı. canon yada nikon düşünüyoruz (yada siz ne önerirsiniz) nikon un s60 modelinde yoğunlaştık, fiyatı ...

insidethefire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

insidethefire

Grafiker / Yurtdışı

Alt 23-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacımız var, bi arkadaşıma foto makinesi alıcaz, fiyat aralığımız 500-600 TL civarı. canon yada nikon düşünüyoruz (yada siz ne önerirsiniz) nikon un s60 modelinde yoğunlaştık, fiyatı 500 TL. Sizin görüşleriniz neler acaba, bayramdan önce almak istiyoruz. Mediamarket e gidip bakıcaz olmazsa, bu fiyat teknosa fiyatı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

onlykorebe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onlykorebe

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
650 liraya 20d satılıyor ikinci el.İkinci el piyasalarına bi bak derim.
Bu mesajdan alıntı yap
ajans39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajans39

Bilg. Teknikeri / Kırklareli

Alt 10-12-2009 #3
Ben kesinlikle Fuji S1500 ü tavsiye ederim. Fiyatına aldanmayın, boyundan büyük işler yapan güzel bir makine. Özellikle makro ve gece çekimleri güzel sonuçlar veriyor. Her türlü koşulda iyi sonuç alacağınızdan emin olabilirsiniz. 10 MP çözünürlük ve 12X zoom küçümsenecek şeyler değil. Ben A3 boyutunda çıktılarını alıyorum ve çok memnunum.
Bu mesajdan alıntı yap
izge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izge

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 11-08-2010 #4
iki yere sormak akıllıca,kesenize göre en uygunu ucuz bir fotoğraf MAKİNASI ki fotoyu seven markaya takılmamaLI,Fotoğraf Makinesi Yardım =)
Bu mesajdan alıntı yap