fotograf photoshop hk.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - fotograf photoshop hk. ...

fotograf photoshop hk.
Lothlorien isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lothlorien

Grafiker / İstanbul

fotograf photoshop hk.

Alt 05-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar pzt günü bir e-ticaret firmasının grafik departmanı ile görüşmeye gidicem fakat öğrendimde photoshop kullanıyorlarmış bende hep corelde matba işi yaptım ne tür bi yol izlemeliyim ne yapmalıyım bilmiyorum. Çekilen fotoğrafları efektlerle daha güzel bir görsele çevirdiklerini sölediler. 2 günüm var nerden başlım ne yapayım yardım edin lütfenfotograf photoshop hk. görüşmeye girip rezil olmak istemiyorum açıkcası
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence photoshop bilmediğini söle onlara görüşmeye gitme benden tavsiye photoshop 2 günde hazır efektlerle öğrenilecek bir program değil orta seviyeye gelmen için nerden baskan 2-3 ayını photoshopa ayırmalısın bol bol pratik yaparak ve tutorialler izleyerek yalnız önce layer mantığını kavra
Bu mesajdan alıntı yap
seckwotr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seckwotr

Eğitimci / Balıkesir

Alt 10-05-2012 #3
Valla arkadaşlara katılmamak elde değil ama ekmekte aslan abimizin midesinde. Şimdi e-ticaretfirmasıysa (fikir yürütüyorum) ürün üzerinde makro çekim olması muhtemeldir. Özellikle dekubaj dene bi zamazingo var. Nesneyi zeminden ayırıyosun.... Bide gölge mantığını iyi kurmalısın gibi geliyor. İnşallah o işi alırsın...
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 11-05-2012 #4
Arkadaşlara katılıyorum...Bitmap ile vektörel programın arasında dağlar ... Sana bir şablon hazırla photoshopta, kodlamacı arkadaşlarımız koda dökecekler derler. Uğraşırsın uğraşırsın ve uğraşırsın hiç bir bilgin olmadığın için. Bilmediğini söyle rezil olmaktan dön onları da topal etmemiş olursun ... saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap