fotoğraf sanatçısı için çalışma

Serbest Çalışmalar - fotoğraf sanatçısı için çalışma ...

poyraz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyraz

Grafiker / Bursa

Alt 09-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 17-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İLHAN İLHAN yazıları çok bağarıyo zemini sen yaptıysan tebrik ederim fondaki mercekte resmi ikileme hoş durmamış keşke fotoğrafçıyı hapse tıkmasaydın özgür olmalı dimi fotoğraf sanatçısı için çalışma üstteki çizgilerden bahsediyorum resmi kesmese daha iyi olurmuş... tebrikler... başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 17-10-2007 #3
kullanılan fotoğraf gayet hoş :::makine objektifi etrafına yerleştirdiğin ilhan yazıları da şık durmuş ama diğerleri fazlalık duruyo...bi de yanda fluğ bi şekil var o nedir? bi soru daha bu çalışma ne tür bi çalışma olacak duvar kağıdı mı?
Bu mesajdan alıntı yap
poyraz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyraz

Grafiker / Bursa

Alt 17-10-2007 #4
kullanılan fotoğraf gayet hoş :::makine objektifi etrafına yerleştirdiğin ilhan yazıları da şık durmuş ama diğerleri fazlalık duruyo...bi de yanda fluğ bi şekil var o nedir?

yanda fluğ duran şey saat tşk.

İLHAN İLHAN yazıları çok bağarıyo zemini sen yaptıysan tebrik ederim fondaki mercekte resmi ikileme hoş durmamış keşke fotoğrafçıyı hapse tıkmasaydın özgür olmalı dimi fotoğraf sanatçısı için çalışma üstteki çizgilerden bahsediyorum resmi kesmese daha iyi olurmuş... tebrikler... başarılar...

zemin bana ait. fotoğrafıda fotoğrafla ilgilennen bu işi hobi olarak yapan ve bi kaç ödülü olan bi dostum çekti.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-03-2008 #5
yazılar pek gitmemiş. ama onun dışında gayet güzel.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
fotografik, fotograf sanatcisi, sanatcisi icin calisma