Fotograf sitesi için logo

Logo Tasarımları - Fotograf sitesi için logo ...

Konu Kapatılmıştır
By_AbbA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By_AbbA

Yrd. Grafiker / Konya

Alt 27-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yeni açmayı düşündüğüm fotograf sitesi için logo tasarlamak istiyorum.
Amblem kısmı tamam.
Örnegi aşagıda görebilirsiniz. Yorum ve eleştirilerinizi eksik etmezseniz memnun olurum.

Birde logo lazım bu amblem le uyumlu bir logo fikri sunarsanız memnun olurum.
Sitenin amacı fotokritik gibi fotograf ansiklopedisi olacak. Bu amaç dogrultusunda birde logo düşünüyorum. yardımı dokunan arkadaşalara şimdiden teşekkürler...
Selamlar.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafik tasarım işleri için fiyat teklifi:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
  • Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
  • Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
  • Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
  • Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.
Konu Kapatılmıştır

Tags
fotolopedi, logo