fotoğraf stüdyosunda çalışmak üzere retoucher/asistan - İstanbul

İş Veren İlanları - fotoğraf stüdyosunda çalışmak üzere retoucher/asistan - İstanbul ...

kuzihar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kuzihar

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 19-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fotoğraf stüdyosunda çalışmak üzere retoucher/asistan

Program/Seviye: ileri derecede photosop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: gerektiği zaman fotoğraf asistanlığı da yapabilecek, tercihen daha önce reklam fotoğrafçılığında retouch konusunda deneyimi olan bay veya bayan retoucher/asistan aranıyor.
stüdyomuz etilerde bulunmaktadır.
adayların ehliyetli ve araba kullanabilir olmaları tercih sebebidir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

fotoğraf stüdyosunda çalışmak üzere retoucher/asistan - İstanbulfotoğraf stüdyosunda çalışmak üzere retoucher/asistan - İstanbulfotoğraf stüdyosunda çalışmak üzere retoucher/asistan - İstanbulfotoğraf stüdyosunda çalışmak üzere retoucher/asistan - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
IslamYasa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IslamYasa

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 20-03-2014 #3
Mail Adresinize Çalişmalar ve Şartlar olarak gönderim yapılmıştır. İlgilenirseniz teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap