Fotoğraf ve Reklam Ajansımıza Stajyer Alınacaktır | Karaköy - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Fotoğraf ve Reklam Ajansımıza Stajyer Alınacaktır | Karaköy - İstanbul ...

cenkkaratekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkkaratekin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-12-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf ve Reklam Ajansımıza Stajyer Alınacaktır | Karaköy

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Fotoğrafçılık ve çizgi altı reklam çalışmaları yapmakta olan reklam ajansımıza uygun günlerinde çalışabilecek, tercihen yeni mezun ya da üniversite son sınıf öğrencisi stajyer grafiker arkadaşlar aranıyor.

Photoshop, indesign ve illustrator programlarını en az orta derece kullanabilen, haftanın belli günleri çalışacak, kendini geliştirmeye açık, araştırmacı arkadaşları aramızda istiyoruz.

E-posta:

Telefon: 0532 657 42 98 / 0532 725 75 25
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-12-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Fotoğraf ve Reklam Ajansımıza Stajyer Alınacaktır | Karaköy - İstanbulFotoğraf ve Reklam Ajansımıza Stajyer Alınacaktır | Karaköy - İstanbulFotoğraf ve Reklam Ajansımıza Stajyer Alınacaktır | Karaköy - İstanbulFotoğraf ve Reklam Ajansımıza Stajyer Alınacaktır | Karaköy - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Nrbnclb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nrbnclb

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-02-2016 #3
Ben bu yaz staj göreceğim bu ilan bana uygun. Yeriniz nerede öğrenebilir miyim ?
Bu mesajdan alıntı yap