Fotoğraf Yarışması

Deneme Çalışmalar - Fotoğraf Yarışması Sponsorlu Bağlantılar Fakültemizin afişlerini tasarlıyorum. Fotoğraf yarışması var şöyle bir proje çıkarttım. Eleştirileriniz bekliyorum. Afiş A3 Boyutunda hazırladım. Linke tıklayarak bakarsanız siteyi yormayalım. http://img860.imageshack.us/img860/2...yarmas2011.png...

Fotoğraf Yarışması
kutukak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kutukak

Bilg. Teknikeri / Bursa

Fotoğraf Yarışması

Alt 19-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fakültemizin afişlerini tasarlıyorum. Fotoğraf yarışması var şöyle bir proje çıkarttım. Eleştirileriniz bekliyorum. Afiş A3 Boyutunda hazırladım. Linke tıklayarak bakarsanız siteyi yormayalım.

http://img860.imageshack.us/img860/2...yarmas2011.png
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kadriyemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadriyemm

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmus emeginize sağlık ama fotograf makınasının alttan bıraz daha acık renklı gölge versenız yada grı puanlar uzerınde bence bıraz oynamalısınızyada sıze bır fıkır makınanın objektıfden yazılar cıksın fotograf yarısması dıye o grı puanlara dogru emın olun daha guzel olur
Bu mesajdan alıntı yap
kutukak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kutukak

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 19-03-2011 #3
Güzel dediniz fakat aşırı iyi bilmiyorum :s... Corel Paint Shop X3 ile çalışıyorum. Orta düzey bilgim var. Bu kadar çıkarabildim. :s
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 20-03-2011 #4
"güzel" mi ?
üzgünüm ama olmamış. Şurasını böyle yap, burasını böyle yap demekle bile düzelmez bu iş ne yazık ki. Bu nedenden dolayı sana tavsiyem öncelikte alternatif çalışmaları bir incelemen sonrasında da corel paint shop u bırakıp photoshop a geçmen olacaktır. Bir corel draw kullanıcısı olsam da corelin tek başarılı programı draw dır geri kalanı başarısız.
Bu mesajdan alıntı yap
oomlet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2011 #5
Yazı fontunu biraz daha sade birşey yap bence
sağ alttaki logolar birbirine yapışık lötü duruyorlar ve büyükler
tarih - müracaat yazmıyor
bence konsepti değiştir
Bu mesajdan alıntı yap
max1299 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 20-03-2011 #6
kenarları saydam ve düz çizgi yapabilirsin bel ki biraz sade durursa görünüm değişir çünkü çok fazla öğe yok sade olması daha iyi olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap