Fotoğrafağacı eğitim atölyesinden Annelere özel atölye: ‘bebeğimi fotoğraflıyorum’

Portre Fotoğrafçılığı - Fotoğrafağacı eğitim atölyesinden Annelere özel atölye: ‘bebeğimi fotoğraflıyorum’ Sponsorlu Bağlantılar Aralık ayında %50 indirmle fotoğraf eğitim atölyeleri devam ediyor!!! Gün ve Saatler: Cuma 9.30-12.00 Süre: 3 Hafta Süre: 3 Hafta Fotoğraf Ağacı olarak, siz anneler için ona yaşamının ...

Fotoğrafağacı eğitim atölyesinden Annelere özel atölye: ‘bebeğimi fotoğraflıyorum’
fotografagaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotografagaci

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 09-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aralık ayında %50 indirmle fotoğraf eğitim atölyeleri devam ediyor!!!
Gün ve Saatler: Cuma 9.30-12.00 Süre: 3 Hafta Süre: 3 Hafta
Fotoğraf Ağacı olarak, siz anneler için ona yaşamının en güzel anılarını, etkileyici fotoğraflarla hatırlatabilmeniz için bir atölye hazırladık. ‘Bebeğimi Fotoğraflıyorum Atölyesi’ Türkiye'de ilk defa sadece annelere özel bir programda hazırlandı. Onun fotoğraflarını sadece kayıt etmek için degil, etkileyici karelerle geleceğe bırakmanız için... Bebeğinizi fotoğraflarla yıllara taşımak ve yıllar akıp geçsede sizin gözünüzde hala bebek olarak kalacak, eşsiz varlığınız için sizi bu atölyeye davet ediyoruz. Hep beraber keyifle fotoğraf çekmek için.. fotoğraf ağacı 212 2451704
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları