Fotoğrafçı Asistanı Ve Grafiker - İstanbul

İş Arayan İlanları - Fotoğrafçı Asistanı Ve Grafiker - İstanbul ...

demirer89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirer89

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 28-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğrafçı Asistanı Ve Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop - Orta
Corel - Orta
Freehan - Başlangıç
İllustrator ve İndesign programlarını şuanda öğreniyorum

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Fotoğraf çekimini biliyorum çekmiş oldugum fotoğrafları isteyenlere gösterebilirim , katalog , özel çekimler her türlü çekimleri öğrettiğiniz taktirde en guzel şekilde çekebilirim ayrıca photoshop,corel,freehand programlarını orta derecede biliyorum şuan illustrator ve indesign programlarını öğreniyorum.. Kendimi grafik tasarım programlarında ve fotoğraf çekiminde geliştirmek istiyorum.. Haftasonu kursum oldugundan haftaiçi bir iş arıyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Fotoğrafçı Asistanı Ve Grafiker - İstanbul - Fotoğrafçı Asistanı Ve Grafiker - İstanbul ya da Fotoğrafçı Asistanı Ve Grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Fotoğrafçı Asistanı Ve Grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap