Fotoğrafçı Asistanı Yada Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Fotoğrafçı Asistanı Yada Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Fotoğrafçı Asistanı Yada Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Çok iyi derecede Photoshop ve CorelDraw İş deneyimi ve içeriği: 1 ...

mhxaltn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhxaltn

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 26-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğrafçı Asistanı Yada Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Çok iyi derecede Photoshop ve CorelDraw

İş deneyimi ve içeriği: 1 yıl kadar yardımcı grafikerlik yaptım

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Fotoğrafçılık konusuna meraklıyım fakat vektörek ve bitmap tasarımlar da yapabiliyorum, fotoğraf düzenleme konusunda yüksek derece bilgilerim var, açıktan lise okuyorum

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Fotoğrafçı Asistanı Yada Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbulFotoğrafçı Asistanı Yada Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbulFotoğrafçı Asistanı Yada Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbulFotoğrafçı Asistanı Yada Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 23-12-2013 #3
Hayırlısı olsun.