Fotoğrafçı / Grafiker aranıyor | Bayrampaşa - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Fotoğrafçı / Grafiker aranıyor | Bayrampaşa - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Bu ilan geçersiz olup yeni ilanımıza şuradan erişim sağlayabilirsiniz: http://www.grafikerler.net/en-az-4-5...l-t169376.html Fotoğrafçı / Grafiker aranıyor | Bayrampaşa Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Adobe Illustrator Photoshop Corel Draw vs. ?? ...

A34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu ilan geçersiz olup yeni ilanımıza şuradan erişim sağlayabilirsiniz:
En az 4-5 yıl deneyimli Grafiker | Bayrampaşa - İstanbul
Fotoğrafçı / Grafiker aranıyor | Bayrampaşa

Program/Seviye:
Adobe Illustrator
Photoshop
Corel Draw
vs. ??

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Uluslarası çalışan ajansımız için en az 2 yıl deneyimli grafiker / fotoğrafçı aranıyor.

Ürün çekim/ katalog/ karton çanta/ Tela çanta/ Oto Kokusu/ Islak mendil/ Kalem/ Promosyon ürünleri vs. vs.

İlgilenen arkadaşlar: CV + portfolyo 'nuzu mail atmanızı rica ediyorum, 24 saat içinde olumlu veya olumsuz dönüş yaparız.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Fotoğrafçı / Grafiker aranıyor | Bayrampaşa - İstanbulFotoğrafçı / Grafiker aranıyor | Bayrampaşa - İstanbulFotoğrafçı / Grafiker aranıyor | Bayrampaşa - İstanbulFotoğrafçı / Grafiker aranıyor | Bayrampaşa - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

occw isimli Üye şimdilik offline konumundadır

occw

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2015 #3
meslek ahlakı sıfır olan bir arkadaştır kendisi a34 murat. ilana başvuracaklar dikkat etsin hiçbir gerekçe göstermeden işine son verilebilir ve öyle 1-2 hafta önceden de söylemezki dımdızlak ortada kalasınız.
A34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-11-2015 #4
Merhaba Ömer, hiç kimsenin işine gerekçe gösterilmeden son verilmez. Meslek ahlakı sıfır olan arkadaşlar düşünsün bakalım neden birden işine son verildi. Yoksa ben manyakmıyım eleman ihtiyacım varken birini çıkarıyım. Murat.
mehmetopal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetopal

Grafiker / İstanbul

Alt 18-11-2015 #5
iş yeri bilgisayarından mail adresime baktım diye "benim pc mde iş yapıyorsun" diye hiç haber vermeden işten atmak iş ahlakı oluyor değil mi? Senin işin bitsin diye eve senin işini götürdüğümde niye laf etmiyorsun da sadece mail kontrolü yaptığımda laf ettin, işten çıkardın haber vermeden.
occw isimli Üye şimdilik offline konumundadır

occw

Grafiker / İstanbul

Alt 18-11-2015 #6
evet murat bey, ömer. Size söz verdim sizinle işe başlıyacağım diye, sizden o zaman 1000 TL fazla (abarmıyorum) maaş teklif eden ajansa gitmedim. çünkü bize böyle öğretmedi büyüklerimiz. kimseyi mağdur etmemeye programladılar bizi. laf ağızdan bir kere çıkar dedik ve belkide bambaşka kapılar açıcak olan işi reddettik. karşılığı ne oldu? zart diye işime son verdiniz. yahu bari bir hafta süre tanıyın yeni iş bulana kadar dedim, siz nasıl karşılık verdiniz sizde biliyosunuz, yazmaya gerek yok. neredeyse 20 sene oldu grafik tasarımcı-art direktör olarak çalışıyorum. çok değişik insanlarla çalıştım. aynı muameleyi bir yerde daha gördüm ve artık başkalarının yanında çalışmaya tövbe ettim. şu anda artık kendi butik ajansımda kurdum ve artık kafam rahat. Allah razı olsun bana böyle bir faydanız oldu. yinede Allah yolunuzu açık etsin.