fotoğrafçı için albüm teklifi

Sonuçlanan İlanlar - fotoğrafçı için albüm teklifi Sponsorlu Bağlantılar fotoğrafçıların düğünlere gelin ve damatın fotograflarını bastıgı büyük albümler var. kapağı ahşap falan olanlarını görmüştüm. bir fotograf stüdyosu için yaptırılacaktır. bunları yapabilen arkadaşlardan fiyat teklifi almak ve varsa ...

mct0033 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 28-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fotoğrafçıların düğünlere gelin ve damatın fotograflarını bastıgı büyük albümler var. kapağı ahşap falan olanlarını görmüştüm. bir fotograf stüdyosu için yaptırılacaktır. bunları yapabilen arkadaşlardan fiyat teklifi almak ve varsa örneklerini görmek istiyorum. eğer anlaşılırsa bu stüdyonun işleri sürekli yaptırılacaktır
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-05-2010 #3
merhaba konu ile ilgili şirketimiz ile görüşüp fiyat ve bilgi alabilirsiniz.
tel. *********
iş gsm: *********
e-mail. *********