Fotoğrafçı logosuna yorumlarınız..

Logo Tasarımları - Fotoğrafçı logosuna yorumlarınız.. Sponsorlu Bağlantılar Çektiğim fotoğraflara koymak üzere logo yapmaya çalıştım.. Bu alanda yeteneğim yok, sitede ücretsiz çizim rica etmek de yasakmış uyarıldım bu sebeple kendi yaptığım logoya yorum ve öneriler rica ...

istiklal42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istiklal42

Eğitimci / Konya

Alt 06-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çektiğim fotoğraflara koymak üzere logo yapmaya çalıştım.. Bu alanda yeteneğim yok, sitede ücretsiz çizim rica etmek de yasakmış uyarıldım bu sebeple kendi yaptığım logoya yorum ve öneriler rica edeceğim.. İyi forumlar..

1. logo: Fotoğrafçı logosuna yorumlarınız..

2. Logo : Fotoğrafçı logosuna yorumlarınız.. Bunun yazı şeklini düzeltemedim.. Ps ve Corel konularında bilgisizim malesef..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fotoğraf makinesini kaldırıp atın gitsin... "Fotoğraf"ı da atın. Fotoğraf yazdığınız karakterle M. Ilgın yazın.ctrl+T tıklayıp hafif çevirip imza havası verin. Çok daha güzel duracaktır. Çekim yapıyorsanız Photoshop'un azıyla yetinmeyip, hırs yapmaya davet ediyorum sizi ayrıca Fotoğrafçı logosuna yorumlarınız..
Bu mesajdan alıntı yap
carygrant isimli Üye şimdilik offline konumundadır

carygrant

Grafiker / Ankara

Alt 02-12-2013 #3
Resimlerin altına ekleneceği için tek renk olması daha uygun olur diye düşünüyorum. İmza şeklinde olması da ayrı bir hava katacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap