FOTOĞRAFÇILARIN DİKKATİNE - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - FOTOĞRAFÇILARIN DİKKATİNE - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar FOTOĞRAFÇILARIN DİKKATİNE Şehir: Ankara Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: PHOTOSHOP (Çok iyi derecede) İş deneyimi ve içeriği: 13 Yıllık fotoğrafçıyım. Fotoğrafçılığın her alanında görev yaptım, şimdi ...

fotoeres isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotoeres

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 19-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

FOTOĞRAFÇILARIN DİKKATİNE

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: PHOTOSHOP (Çok iyi derecede)

İş deneyimi ve içeriği: 13 Yıllık fotoğrafçıyım. Fotoğrafçılığın her alanında görev yaptım, şimdi emekli oldum.
Şimdi evimde vesikalık, albüm, okul çekimleri, yıllık vs. hertürlü fotoğraf işlerinizi yapmak istiyorum.
Parça başı olabilir. veya anlaşmaya bağlı, Türkiyenin her yerinden olabilir. mail yoluyla işlerinizi yaparım, yollarım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 13 Yıllık fotoğrafçıyım. Fotoğrafçılığın her alanında görev yaptım, şimdi emekli oldum.
Şimdi evimde vesikalık, albüm, okul çekimleri, yıllık vs. hertürlü fotoğraf işlerinizi yapmak istiyorum.
Parça başı olabilir. veya anlaşmaya bağlı, Türkiyenin her yerinden olabilir. mail yoluyla işlerinizi yaparım, yollarım.

E-posta:

Telefon: 0536 252 15 07- ev: 0312 357 64 87
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları FOTOĞRAFÇILARIN DİKKATİNE - Türkiye Geneli - FOTOĞRAFÇILARIN DİKKATİNE - Türkiye Geneli ya da FOTOĞRAFÇILARIN DİKKATİNE - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | FOTOĞRAFÇILARIN DİKKATİNE - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
FOTOĞRAFÇILARIN DİKKATİNE - Türkiye Geneli | FOTOĞRAFÇILARIN DİKKATİNE - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap