Fotoğrafçıların kullandığı yüz editleme?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Fotoğrafçıların kullandığı yüz editleme? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar ben Spot Healing Brush Tool ile atıyorum göz altı beneklerini silmeye kalkıyorum ama renkleri tutturamıyorum sanırım ctrl veya alt tuşlarıyla bi kombinasyon yapılıyordur, yani arkadaki veya yandaki ...

LeroanZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LeroanZ

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 29-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben Spot Healing Brush Tool ile atıyorum göz altı beneklerini silmeye kalkıyorum ama renkleri tutturamıyorum sanırım ctrl veya alt tuşlarıyla bi kombinasyon yapılıyordur, yani arkadaki veya yandaki resimlerle ortayı boşaltmak gibi anlatabildim mi bilmiyorum :S ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 30-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
clone stamp tool aracıyla yapabilirsin, aynı işlevi...Alt + mouse sağ tuş kombinasyonu ile imlecin + simgesi olur... Kopyalamak istediğin alan için kombinasyonu yaparsın sonra kopyalacağın yere yuvarlak daireyi getirirsin, mouse ile sağ tıkladığında kopyalanır...
Tabi fotoğrafçılar sadece tool kullanmıyor rötuş pluginleri de kullanıyor...Hiç clone stamp gibi araçlarla uğraşmana gerek kalmıyor...saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
prodrive isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prodrive

Grafiker / İstanbul

Alt 01-07-2010 #3
ayrıca kodak'ın pluginleri var photoshop ıcın daha ısıne yarar.. Kodak Professional - Photoshop Plugins & More!
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

aşağıdaki konu yardımcı olacaktır

Alt 01-07-2010 #4
Bu mesajdan alıntı yap