Fotoğrafçılık sertifikası ?

Fotoğrafçılık Dersleri - Fotoğrafçılık sertifikası ? ...

grungeman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grungeman

Hiç Biri / Hatay

Alt 13-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Böyle bir sertifikaya nasıl sahip olabilirim ? Yada olmalı mıyım ?
* Tamamen iş amaçlı kullanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

leod isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leod

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 14-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl bir sertifika? Görüntü yok. Ayrıca fotoğrafçı olarak iş arıyorsanız sertifika yerine bir portfolyönüz olsa daha iyi olur bence. Sertifika, eğitimi tamamladığınızın göstergesi olabilir ama nasıl uyguladığınız ya da uygulayabildiğinizi kanıtlayacak fotoğraflarınız olsa etkili olur.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
srht-tskn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srht-tskn

Bilg. Teknikeri / Sakarya

Alt 21-02-2011 #3
Böyle bir sertifikaya nasıl sahip olabilirim ? Yada olmalı mıyım ?
* Tamamen iş amaçlı kullanıyorum.
Benımde tamamen merak ettiğim bi konu
Bu mesajdan alıntı yap
slmnduman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmnduman

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 23-02-2011 #4
bir kaç yolu var aslında; halk eğitim veya belediyelerin açtığı yada Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu na bağlı derneklerden sadece kurs bitirme sertifikası alına bilir. bildiğim kadarı ile akşam sanat okullarında ustalık ve kalfalık belgesi veriyorlar. ama aylık düzenli gitmek gerekiyor. Ortalıkta okadar çok fotoğraf kursu dolanıyor ki 1 ay eğitim alan parası da varsa hemen bir yer tutup fotoğraf eğitimi vermeye kalkıyor oralardan uzak durun derim.kişisel ders daha iyidir varsa şehirleriniz de soyunu sopunu araştırıp fotoğraf eğitimi alabilirsiniz ama sertifika vermezler portfolyo oluşturmada yardımcı olurlar. iyi biri ise işi öğretir.
Bu mesajdan alıntı yap
egepia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egepia(29)

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 05-09-2011 #5
Açık öğretim fakültesinde Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü düşünmeni tavsiye ediyorum...Sertifkdan daha çok işine yarayacağı kesin olan bir diplomaya sahip olabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap