fotoğrafçılıkta yetiştirilmek üzere - İstanbul

İş Veren İlanları - fotoğrafçılıkta yetiştirilmek üzere - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar fotoğrafçılıkta yetiştirilmek üzere Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: fotoshop ve corel draw Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili ...

sipsakci46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sipsakci46(37)

Hiç Biri / Çorum

Alt 17-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fotoğrafçılıkta yetiştirilmek üzere

Program/Seviye: fotoshop ve corel draw

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: fotoğrafçılık alanında bizimle çalışacak ekip arkadaşı arıypruz. çekimler konusundada yetiştirelecektir..

E-posta:

Telefon: 0542 402 0415
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

fotoğrafçılıkta yetiştirilmek üzere - İstanbulfotoğrafçılıkta yetiştirilmek üzere - İstanbulfotoğrafçılıkta yetiştirilmek üzere - İstanbulfotoğrafçılıkta yetiştirilmek üzere - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
FlyFrog isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlyFrog

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Merhaba!

Alt 18-03-2013 #3
yazdığınız ilanla ilgili biraz bilgi verirmisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
hayalprs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayalprs

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2013 #4
merhaba ben meltem grafik tasarımını çok seviyorum bu bölümle ilgili 6 aylık bi çalışma yayatım oldu bu işi çok sevdim photoshop ve illusrator biliyorum ilgilenirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap