Fotoğrafçıyım/Grafikerim/Videoeditörüm İŞ ARIYORUM !! - İstanbul

İş Arayan İlanları - Fotoğrafçıyım/Grafikerim/Videoeditörüm İŞ ARIYORUM !! - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Fotoğrafçıyım/Grafikerim/Videoeditörüm İŞ ARIYORUM !! Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: ----------PHOTOSHOP CS2------------ ( İLERİ SEVİYE ) ---------PHOTOSHOP CC & ELEMENTS----------- / ( İLERİ SEVİYE ) -------- ...

darkman005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkman005

Grafiker / İstanbul

Alt 16-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğrafçıyım/Grafikerim/Videoeditörüm İŞ ARIYORUM !!

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: ----------PHOTOSHOP CS2------------ ( İLERİ SEVİYE )

---------PHOTOSHOP CC & ELEMENTS----------- / ( İLERİ SEVİYE )

-------- AFTER EFFECTS-------------- ( AZ BİLİYORUM )

--------CAMTASİA STUDIO 8------------ ( İLERİ SEVİYE )

İş deneyimi ve içeriği: 2 FARKLI FİRMA'DA ÇALIŞTIM. TOPLAM 4 YILLIK FOTOĞRAFÇILIK YAPTIM.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 2 FARKLI FİRMA'DA ÇALIŞTIM. TOPLAM 4 YILLIK FOTOĞRAFÇILIK YAPTIM. TAKIM ÇALIŞMASINA İNANIYORUM. FAKAT BUNU HERKES DESEDE PEK BİYERDE GÖREMEDİM.

E-posta:

Telefon: 0545 664 95 46
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Fotoğrafçıyım/Grafikerim/Videoeditörüm İŞ ARIYORUM !! - İstanbulFotoğrafçıyım/Grafikerim/Videoeditörüm İŞ ARIYORUM !! - İstanbulFotoğrafçıyım/Grafikerim/Videoeditörüm İŞ ARIYORUM !! - İstanbulFotoğrafçıyım/Grafikerim/Videoeditörüm İŞ ARIYORUM !! - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap