Fotoğrafçıyla çalışacak grafiker - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Fotoğrafçıyla çalışacak grafiker - Türkiye Geneli ...

rizakayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rizakayan

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğrafçıyla çalışacak grafiker

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Program önemli değil, işlev önemli.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Firmalara çektiğim fotoğrafları, müşterinin isteği doğrultusunda, tasarımını sayfa düzenini ayarlayacak, tercihen deneyimli, grafiker aramaktayım. Şartlarımızın uyması halinde uzun süreli iş yapabilirim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Fotoğrafçıyla çalışacak grafiker - Türkiye GeneliFotoğrafçıyla çalışacak grafiker - Türkiye GeneliFotoğrafçıyla çalışacak grafiker - Türkiye GeneliFotoğrafçıyla çalışacak grafiker - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

rizakayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rizakayan

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 07-11-2014 #3
herkese teşekkürler arkadaşlar. uygun arkadaşları bulduğumu düşünüyorum. lütfen sadece mail ile örnek çalışma atın.

herkese teşekkürler arkadaşlar. uygun arkadaşları bulduğumu düşünüyorum. lütfen sadece mail ile örnek çalışma atın.
sürekli telefon geliyor, açık bir şekilde sadece mail ile örnek çalışma atın dedim, daha açık nasıl konuşmam gerekiyor.
seydaaydin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seydaaydin

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2015 #4
Merhaba, İşinizle ilgili bir bilgi alabilirmiyim lütfen?