fotoğrafın kenarları çok keskin ve düzgün kesilmemiş bunu yumuşatmak istiyorum nasıl

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - fotoğrafın kenarları çok keskin ve düzgün kesilmemiş bunu yumuşatmak istiyorum nasıl Sponsorlu Bağlantılar fotoğrafın kenarları çok keskin ve düzgün kesilmemiş bunu yumuşatmak istiyorum nasıl yapabilirim ... el yardım...

fotoğrafın kenarları çok keskin ve düzgün kesilmemiş bunu yumuşatmak istiyorum nasıl
ecrinim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Dosya23

Alt 31-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fotoğrafın kenarları çok keskin ve düzgün kesilmemiş bunu yumuşatmak istiyorum nasıl yapabilirim ... el yardım fotoğrafın kenarları çok keskin ve düzgün kesilmemiş bunu yumuşatmak istiyorum nasıl
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fotoğrafınızın bulunduğu önce çoğaltın. Alttaki layerın gözünü kapatın. Yeni layerın penceresine tıklayarak onu seçili hale getirin. Shift+Ctrl+i ile seçimin tersini alın. Ctrl+Alt+D yaparak feather penceresini açın. Değişik değerler girmeniz gerekebilir görselinize göre... Değerinizi girdikten sonra üst üste delete basmalısınız... İstediğiniz sonuca ulaşamadıysanız Ctrl+Z ile geri alabilir ya da çoğalttığınız layerı çöpe atabilir, yeni bir layer ile deneme yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap