Fotoğrafın tüm haklarını satın alabiliceğim web sitesi..

Reklam Fotoğrafçılığı - Fotoğrafın tüm haklarını satın alabiliceğim web sitesi.. ...

carpediemre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

carpediemre

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,
Reklamını (ilanını) yapacağımız firmamızın, tüm haklarının bizim olacağı fotoğraflara ihtiyacımız var. Sadece bizim kullanabilceğimiz.. Böyle bir site varmıdır.. Yardımlarınızı rica ediyorum..
Şimdiden teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 09-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logolarda isimlerde ve yazı karekterlerinde var diye biliyroum ben birde kendi çekimleriniz olan fotoğraflarda başkalarının çektiği fotorafın bütün haklarını satın almazsınız heralde
Bu mesajdan alıntı yap

carpediemre

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-12-2009 #3
Öncelikle ilgilendiğiniz için teşkkürler.. Ajanslardan gelen fotoğraflarda.. Fotoğrafların 1 seferlik yayınlanmak koşulu ile kullanım haklarını bize veriyorlar (daha fazla kullanmda fiyat uçuyor..) çok yüksek fiyatlara.. Biz o resmi devamlı kullanıp tek bir fiyat vermek istiyoruz.. İnterneteki resm siteleriin çoğunda stockexpert.com vs.. herkesin download edebileceği resmler yer alıyor.. Bizim ise problemimiz netteki fotoğrafı satın alıp bir daha o sitede gözükmemeisi tüm haklarının bize geçmesi resmin kimsede bulunmayıp kullanımının bizde olması.. Bu şekilde site varmıdır acaba fotoğrafçıya aitte olabilir..
Bu mesajdan alıntı yap

carpediemre

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-12-2009 #4
Arkadaşlar royalty-free olmayn fotoğraflar hakkında bilgisi olan yok mu?
Bu mesajdan alıntı yap
buzveatesh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buzveatesh

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 07-01-2010 #5
Merhaba, Royalty Free olmayan fotograf deyince benim aklima Rights Managed lisans geliyor. Turkiye'de Rights Managed lisans ile fotograf satan bir firma var, burada reklama girmesin bana ozel mesaj veya e-mail ile ulasirsaniz size gerekli bilgiyi veririm. Yabanci site olarak da ilk aklima gelenler: gettyimages.com, fotosearch.com, corbis.com Bu sitelerde hem royalty free hem de rights managed fotograflar bulundugundan arama yaparken ilgili lisans secenegini isaretlemelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
romanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

romanart(36)

Fotoğrafçı / Gaziantep

Alt 23-02-2010 #6
ser imaj diye bir firma var ama birebir görüşürseniz daha faydalı olur sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap
b_d isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b_d

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 24-03-2010 #7
Ne tarz fotoğraflara ihtiyaç duyuyorsunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap
mustafanazif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafanazif

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-03-2010 #8
internette satış yapan yerlerin çoğunda kullanım hakkı geneldir. örneğin 10 euro veya dolar verip bir fotoğrafı kullanmak isteyebillirsiniz ama aynı fotoğrafı 50 kişi de kullanabilir. geneli böyle işliyor. iş te'lif haklarına gelince iş farklılaşıyor. ben örneğin bir seferlik kullanım için 50-400 arası ücret alıyorum. ama tamamen te'lif ile satın almak isterlerse fiyat değişiyor. bu yaptığım tasarımlarda ve hat çalışmalarında da geçerli. ser image var sanırım yeri balbumcu atv binasının yanında, orayla direk görüşebilirsiniz. anladığım kadarıyla profesyonel çalışıyorlar ve gettyimage'ın da türkiye distribütörü.
Bu mesajdan alıntı yap
elifaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifaslan(33)

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 21-07-2010 #9
İhtiyaç duyduğunuz fotoğrafları bu şartlar altında arayıp bulmaktansa firmanıza özel, istediğiniz yada hayal ettiğiniz fotoğrafları çektirmeniz hem daha ekonomik hemde daha sağlıklı olacaktır.
Sizden başka kimsede de kullanılmamış olur.
Tabi sektörde önemli.
Bu mesajdan alıntı yap
omano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omano

Grafiker / Bursa

Alt 23-08-2010 #10
Fotozade - Stok Fotoğraf Grafik ve İllüstrasyon Satışı | Fotozade sitesi üzerinden Royality Free de denilen serbest lisans ve Sell the Rights denilen fotoğrafın satış haklarının satılabilmesi seçenekleri ile fotoğraf satın alabiliryosunuz. Ayrıca bu siteden amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçılar ve grafikerler eserlerini satabiliyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Reklam

Tags
fotoğraf