fotograflardaki fontları bilen var mı arkadaşlar?

Fontlar - fotograflardaki fontları bilen var mı arkadaşlar? Sponsorlu Bağlantılar mimari üzerine bir logotype tasarlıyorum ve bu alanda kullanılan fontları araştırıyorum. bu fotograflardaki logoların fontlarını bulamıyorum. ayrıca bu konuda bilginiz varsa bana bu alanda hangi fontları kullanabilecegim konusunda ...

hedebidi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hedebidi

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mimari üzerine bir logotype tasarlıyorum ve bu alanda kullanılan fontları araştırıyorum. bu fotograflardaki logoların fontlarını bulamıyorum. ayrıca bu konuda bilginiz varsa bana bu alanda hangi fontları kullanabilecegim konusunda tavsiye de bulunursanız çok sevinirim teşekkürler

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_SeRSeRi86_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_SeRSeRi86_

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Minima
Scriptorium Minima

olabilme ihtimali var
Bu mesajdan alıntı yap
mesajali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesajali

Grafiker / Kayseri

logo çizmek

Alt 28-09-2010 #3
mimari üzerine bir logotype tasarlıyorum ve bu alanda kullanılan fontları araştırıyorum. bu fotograflardaki logoların fontlarını bulamıyorum. ayrıca bu konuda bilginiz varsa bana bu alanda hangi fontları kullanabilecegim konusunda tavsiye de bulunursanız çok sevinirim teşekkürler

öncelikle tasrımın kafanda olmalı hatta beyaz bir kağıdın üzerinde tasarımını bit miş halini görmen gerekir logolar hep fontlardan hazırlanmaz hayal gücüyün ne kadar geniş olduğunu anlamak için kendi fikirlerini katman gerek
en önemlisi de kültür birikimi şart başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
hedebidi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hedebidi

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2010 #4
öncelikle tasrımın kafanda olmalı hatta beyaz bir kağıdın üzerinde tasarımını bit miş halini görmen gerekir logolar hep fontlardan hazırlanmaz hayal gücüyün ne kadar geniş olduğunu anlamak için kendi fikirlerini katman gerek
en önemlisi de kültür birikimi şart başarılar
tavsiyeleriniz için teşekkür ederim haklısınız ama kagıt üzerinde tasarladım, problemi çözdüm ve tasarladıgımı programda çizdim yalnızca yazısı kaldı onun için font arıyordum
Bu mesajdan alıntı yap