fotoğrafları birleştirip tek fotoğraf yapmak?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - fotoğrafları birleştirip tek fotoğraf yapmak? ...

smmugler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smmugler

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 15-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bunu nasıl yapabilirim bi programı vardı sanki daha önce yapmıştım ama bulamıyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sanırım şu programı arıyorsunuz.

ArcSoft PhotoMontage
Bu mesajdan alıntı yap
angelman_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

angelman_34

Baskıcı / İstanbul

Alt 18-06-2010 #3
resimleri yanayana getirip lens vermiş daha sonrada resmin üzerine yerleştirmiş bunu corelde rahatlıkla yapa bilirim ama photoshota çok iyi değilim
Bu mesajdan alıntı yap
refazmutlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

refazmutlu

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 18-06-2010 #4
Easy Mosaic V8 Pro programı işinizi görür.

Bir ana fotoğraf seçiyorsunuz. Yaklaşık 100 adet boyutu küçültülmüş fotoğraf daha seçiyorsunuz ama bu fotoğrafların rengi ana fotoğraftaki renklerle uyumlu olmalı. Örnek: Ulu Önderin şapkası koyu kahverengi olduğu için 100 fotoğrafın yaklaşık 10-15 adetini kahverengi rengin baskın olduğu fotoğraflardan, yeşil palto için yaklaşık 15-20 adetini kahverengi rengin baskın olduğu fotoğraflardan seçerseniz mozaik fotoğraf daha iyi olur.

Fotoğrafta hiç sarı renk yok. Seçeceğiniz 100 fotoğraftan biri "sarı gül fotoğrafı" olursa bu mozaik fotoğrafınızı bozar. Mozaik fotoğraf benim çok sevdiğim bir türdür.
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 21-06-2010 #5
yazılarla tipografi sanatı yapılarak resim oluşturulurdu...Bunda resimlerle resim oluşturulmuş ilk defa görüyorum fotoğrafları birleştirip tek fotoğraf yapmak? Hoş olmuş...Fotoğrafların oluşturmak istediği resme göre dizilişi dikkat çekici olan nokta...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links