Fotoğrafları satmak!

Fotoğrafçılık Dersleri - Fotoğrafları satmak! ...

Fotoğrafları satmak!
_oZe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_oZe_(29)

Fotoğrafçı / Samsun

Fotoğrafları satmak!

Alt 15-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.ben profesyonel adayı bi fotoğrafçıyım ancak 28 aralığa kadar 1.000 ila 2.000 liraya ihtiyacım var..bu çok acil bi durum.fotoğraf satmak istiyorum..acaba bu kadar kısa sürede kaliteli fotoğraflar çıkarabilirsem satma şansım nedir ve elden alabilecek yerler nerelerdir? bu konuda acil yardımlarınıza muhtacım..cevap verirseniz sevinmekle kalmaz havalara uçarım..tşkler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Profesyonel adayı olduğunuza göre, çok kaliteli/inanılmaz/müthiş görüntüler yakalayıp, üstelik de bunların değerini anlayıp, bedelini ödeyecek biri(leri)ni, hem de Türkiye de bulma şansınız ne olabilir, siz değerlendirin.

Ama şöyle olabilir..

Atlatma haber niteliği taşıyabilecek, olay fotografları yakalayabilirseniz, belki basın ve/veya televizyon kuruluşlarına satabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
_oZe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_oZe_(29)

Fotoğrafçı / Samsun

Alt 15-12-2009 #3
atlatma heberle neyi kastediyorsunuz? bazılarını yaptığı gibi suni olaylar yaratıp onları fotoğraflamak mıFotoğrafları satmak! neden kaliteli fotoğrafların türkiyede 10 günde alıcı bulamayacağını iddia ettiniz? ben 1 günde çeker , fotoshoplar ve satabilirim.sizce imkansız mı .
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-12-2009 #4
... ben 1 günde çeker , fotoshoplar ve satabilirim...
Pardon!.

Ben soru sorduğunuzu sanarak, naçizane fikrimi beyan etmiştim. Yanlış anlamışım sanırım.

Size kolay gelsin..

(Bkz. Atlatma haber: Başkası yakalamadan yayın organında kitleye ulaştırılan haber)

(Bkz. Asparagas: Gerçek olmayan, masa başında uydurulan, yalan haber, uydurma haber)
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 15-12-2009 #5
..acaba bu kadar kısa sürede kaliteli fotoğraflar çıkarabilirsem satma şansım nedir ve elden alabilecek yerler nerelerdir? bu konuda acil yardımlarınıza muhtacım..
...

...ben 1 günde çeker , fotoshoplar ve satabilirim.sizce imkansız mı .
Siz 1 günde çekin photoshoplayın ve satın Fotoğrafları satmak! 13 gün sonra sonucu burda bizimle paylaşırsanız sevinirim Fotoğrafları satmak! İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
buzveatesh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buzveatesh

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 07-01-2010 #6
Ne sacma bir konu olmus Fotoğrafları satmak!
Bu mesajdan alıntı yap
bygrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Alt 26-04-2010 #7
Profesyonel adayı bir fotoğrafçı için ne kadar da amatörce bile olmayan bir davranış!!! (tüm amatör ruhlu fotoğrafçıları ayrı tutarak)
Bu mesajdan alıntı yap
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2010 #8
Konu şu ki profesyonele aday bir fotoğrafçı olmak, hatta belki sadece fotoğrafçı olmak bile ( bağlılıkla ), içinde fotoğraf kelimesi geçen hemen her şeyden habaerdar olmaktır. Bir işin tekniğini iyi bilmeniz, sizi o işin profesyoneli yapmaz. Hayata objectiften bakmaya çok alışmışsınız, dilerim 1 günde fotoğraf çeker ve satarsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
bodytr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bodytr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-07-2010 #9
Madem 1 günde çekip fotoşoplayıp satabilme imkânını görüyorsunuz, burada sorduğunuz nedir?

Amatör bir fotoğrafçı olarak o parayı fotoğraf yoluyla kazanabilme ihtimalinizi ben de çok çok zayıf bir itimal olarak görüyorum. Ne yazık ki içinde bulunduğunuz şartların gerçekliğini kabul ederek daha sıkı çalışmalı ve doğru hamleler yapmalısınız.

Bu durumu dile getirenlere ukalalık yapmanın size kısa ve uzun vadede hiçbir getirisi olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
thepowerofra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thepowerofra

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-07-2010 #10
konuyu açanın boş konuşması ve boş cevapları var başka bir şey yok burda?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
fotoğraf para acil yardım