Fotoğrafları , tasarımları vs. nasıl indeksliyorsunuz?

Fotoğraf - Resim - Fotoğrafları , tasarımları vs. nasıl indeksliyorsunuz? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar Elimde milyonlarca yüksek çöznürlüklü fotoğraf var ve ben bunları ben kategorilendirmem gerek. Bu kapsamda sizlerin kullanmış olduğu bir program varmıdır. Mesela resimde bulunan öğeleri tarayıp içinden ...

erkangezici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkangezici

Baskıcı / Çanakkale

Alt 11-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar

Elimde milyonlarca yüksek çöznürlüklü fotoğraf var ve ben bunları ben kategorilendirmem gerek. Bu kapsamda sizlerin kullanmış olduğu bir program varmıdır.
Mesela resimde bulunan öğeleri tarayıp içinden ne içerikli olacağını bulan ve bunları kategorilendiren, daha sonra arama çubuğu gibi bir yerden istediğin fotoğrafı yada tasarımı bulmaya yarayan bir program varmıdır.

Eminim benim gibi sıkıntısı olan birçok arkadaş vardır bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum ...

Saygılar....Fotoğrafları , tasarımları vs. nasıl indeksliyorsunuz?1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erkangezici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkangezici

Baskıcı / Çanakkale

Alt 12-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
siz de mi atadan kalma yöntemleri kullanıyorsunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap
calypsokubi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

calypsokubi

Grafiker / Ankara

Alt 29-03-2010 #3
CS4'te bridge programını kullanmayı denedinmi
Bu mesajdan alıntı yap